З державних енергетичних компаній, в першу чергу НАЕК» Енергоатом", розкрадаються мільярди гривень під прямим заступництвом Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП).

Про це у своїй колонці у виданні «Українська правда» пише співзасновник Української Асоціації відновлюваної енергетики Ігор Тинний.

"Збитки НАЕК" Енергоатом " від останніх торгів (18 грудня 2020 р. – прим.) будуть більше 1 млрд грн. А це вже надцатий раз, коли так цинічно і неприкрито біржовий майданчик використовується для крадіжки мільярдів гривень з держкомпанії... грабіж неможливий без «даху» в особі колективного «Дуремара» регуляторного органу НКРЕКП», - пише Тинний.

На думку підприємця, рекордні збитки "Енергоатому" – 7 млрд грн за 2020 р. - прямий наслідок цинічної змови керівництва компанії, біржового майданчика, регулюючих і правоохоронних органів.

На останній торгах практично весь обсяг був придбаний компанією "Юнайдет Енерджі«, що спеціалізується в тому числі на поставках електроенергії, газу і нафтопродуктів на підприємства групи»Приват".

Популярні новини зараз

Донька Ніни Матвієнко Тоня показала маму, що втекла з України: в теплі і виглядає щасливою

Киянин перетворив квартиру у висотці на неприступний "бункер – "До зомбі-апокаліпсису готовий!"

Чек з Буковелю позбавив українців дару мови: "Буде ще в лютому локдаун"

Легенда МастерШеф Ектор Хіменес-Браво зняв труси і сполошив українок: "Козловський вкусив?"

Показати ще

«Збитки держкомпаній завжди в кінцевому рахунку покриваються за рахунок державного бюджету і наших податків. А могли б бути прибутки і додаткові надходження до бюджету", - зазначає Тинний.

На тлі неприкритого грабежу держкомпаній, населенню надається подачка у вигляді пільгової ціни на електроенергію.

"Під прикриттям необхідності цієї «соціальної» ціни твориться все свавілля, описане вище. І що при розподілі "знижок" завжди знайдуться більш моторні, здатні урвати в тисячу разів більше", - підсумував Тинний.