Відомий політолог і журналіст Юрій Романенко пояснив гарячим головам в Україні, чому не варто рвати чуби за вибори за океаном.

Юрій Романенко
Юрій Романенко

Про це Юрій Романенко написав у своєму телеграм-каналі. Пост Юрія Романенка" Страшний суд і Трамп " пояснив відмінність виборців Трампа від електорату Байдена.

"Відмінність виборців Байдена від виборців Трампа в тому, що програвши вибори в 2016 році вони прийняли перемогу Трампа, якою б вона не здавалася, а трамповці почали плести байки про змову, яка не дає диво-президенту позбавити велику країну від чужорідних елементів, надравши по ходу китайців і всіх ворогів Америки. У цьому плані трампісти дуже схожі на секту 25%, яка стогнала не в силах визнати очевидну поразку Порошенка на виборах. І Трамп, і Порошенко, і Путін грають на консервативних цінностях і фобіях перед іншим. Тому не дивно, що росіяни і частина нашого ватного електорату плюс порохоботи так завзято топили за Трампа, що здавалося, що мова йде не про банальну зміну рудого жука-президента, а про прихід Сатани", - пише Юрій Романенко.

Дональд Трамп
Дональд Трамп

Популярні новини зараз
Росію знову покарала матінка-природа: Тинду затопило через нескінченні зливи, людей евакуюють, а влада - у розпачі 100 тисяч добровольців з Північної Кореї можуть взяти участь на боці Росії у війні проти України Арестович та білоруси: чи чекати нового наступу найближчим часом від "наших сусідів" Телеведуча Алла Мазур ридає над втратою: "Стерті в порох"
Показати ще

Також політолог упевнений, що відчайдушний бій став прикладом останньої битви.

"Тому вибори перетворилися аналог Останньої битви, а очікування дива в дусі «щас, щас все перерахують і ви побачите, слідкуйте за Невадою», «щас ви подивіться, як Верховний суд скасує», «щас-щас, ще трохи і республіканці дадуть бій в Сенаті», «щас розлючений народ не дасть прибрати Трампа і покаже рептилоидам кузькіну мать» досягло рівня, коли ця публіка рівнем воздвиження може викликати сходження Христа з небес, щоб запобігти кінець світу через вкрай важкої форми емоційного перезбудження", - вважає Юрій Романенко.

Наостанок Юрій Романенко радить українцям не перезбуджуватися щодо американських виборів.

Джо Байден
Джо Байден

"Громадяни, не перезбуджуйтеся, Трамп не заплатить за ваші платіжки, а Байден напевно не буде проводити сатанинські обряди з Цукербергом, щоб забрати у вас прихований на похорон костюм і чекушку самогону, відкладену на гірші часи", - резюмує Юрій Романенко.