Сьогодні, 12 січня, у Бахмуті Донецький апеляційний суд залишив без змін рішення суду першої інстанції.

Відтак командир 37-го батальйону Павло Лановенко залишається під арештом за підозрою у побитті солдата-контрактника, який зловживав алкоголем та наркотиками.

Андрій Білецький, скріншот YouTube
Андрій Білецький, скріншот YouTube

Нагадаємо, 26 грудня комбат Морпіх отримав 30 діб арешту на період "розслідування". Єдиним доказом про побиття є лише слова самого солдата, в крові якого виявили наркотичні речовини. Нацкорпус не сумнівається в словах комбата, який заперечує факт побиття.

"Доказів цього інциденту нуль. Є тільки слово солдата про нібито побиття та слово командира про те, що цього не було. Адвокати подали апеляцію на арешт. Судді попри відсутність доказів рішення залишили без змін. Тим часом захисник командира 37-го батальйону заявив про тиск на підрозділ та родину Павла Лановенка. "Мир на Донбасі – це дуже непростий та тривали процес", – каже Зеленський. Переслідування бойових командирів – це теж частина "процесу"?", - обурився Андрій Білецький.

Популярні новини зараз
Гороскоп на 16 лютого для всіх знаків: Раки – виспіться, Тельці – вам терміново потрібен дзен Українцям платитимуть подвійні пенсії: чиї гаманці стануть удвічі товщі Європа почне повертати Україні ухилянтів? Німеччина депортує першого Бронювання більше не гарантія: нові правила змусять українців збиратись до війська
Показати ще

Також Нацкорпус вважає, що ганебне переслідування авторитетного бойового командира є політично замовленою справою і свідченням того, що влада бореться з професійними військовими, які ще лишились в армії.