Енергоблоки теплових електростанцій державної компанії «Центренерго» зупинилися на аварійний ремонт через відсутність вугілля на складах.

«Докерувалися. Центренерго під впевненим керівництвом «понятных» менеджерів залишилася без вугілля в розпал морозів. Станом на ранок п’ятниці на аварійному ремонті 6 з 9 блоків Зміївської ТЕС «Центренерго», - повідомив Кучеренко на своїй сторінці в Facebook.

Нардеп наголосив, що Міненерго уже два дні не публікує актуальних запасів вугілля на складах ТЕС. Останні дані за 13 січня, за якими на Зміївській ТЕС залишалось 2 тис. тонн антрациту і 7 тис. тонн газового вугілля, що достатньо для роботи станції на півтори доби.

«На інших станціях не набагато краща ситуація. Як наслідок маємо дефіцит в системі 2,6 ГВт і попередження від «Укренерго» про віялові відключення з 14 по 19 січня. От вам і результат роботи «понятных менеджеров» і регулювання від «незалежного регулятора», який півтора роки тільки тим і займався, що ростив спекулянтів і торговців повітрям», - підсумував Кучеренко.

Нагадаємо, група «Приват» встановила операційний контроль над державною компанією «Центренерго» влітку 2019 року.

Популярні новини зараз

Українські "боги війни" підготувалися до зустрічі з окупантами: "Завжди потужно"

Заради музики пішов з дому: молодий киянин покаже батькові свій талант на "Голосі країни"

"Дитина" Тіни Кароль і Дана Балана зворушила українців: кароока дівчинка з бантиком

У Москві виявили труп 20-річної українки: померла з голоду

Показати ще