Міністерство енергетики України пропонує переглянути Національний план зі скорочення викидів від великих спалювальних установок з питання реалістичності завдань плану та заміни старих генеруючих потужностей новими екологічними.

Про це заявив заступник Міністра енергетики Максим Немчинов на комітетських слуханнях щодо скорочення викидів забруднюючих речовин у повітря в Україні.

«У нас є пропозиції з точки зору перегляду Нацплану щодо його реалістичності і заміни певних обсягів генеруючої потужності більш екологічно чистими. Немає сенсу модернізувати старі енергоблоки, які вже ніколи не будуть ефективними, замість них необхідно будувати нові – екологічно чисті маневрові блоки», - сказав Немчинов.

Також заступник міністра додав, що для реалізації екологічної модернізації Україна потребує €4,13 млрд.

Немчинов наголосив на необхідності чіткого визначення напрямків та механізму фінансування в рамках еко-модернізації.

Популярні новини зараз
Нові ціни на цибулю налякали покупців: такого зростання ніхто не чекав, що буде далі Українські пенсіонери можуть легко втратити пенсії: що не слід затягувати на пів року Головне за ніч: рекордні ціни на продукти, приниження Тіматі від Астаф'євої, чого чекати від курсу долара та втрати ЗСУ Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

За словами заступника, Міненерго має 3 варіанти механізмів фінансування екологічної модернізації енергетичного сектору, які планує найближчим часом представити Кабінету міністрів.