Як соціально відповідальна установа Academy DTEK ставить за мету сприяти сталому розвитку через забезпечення якісної освіти впродовж усього життя.

Розпочинаючи новий етап у реалізації стратегії до 2030 Academy DTEK прагне сприяти появі та розвитку нового покоління управлінців в бізнесі та державній сфері, які зроблять Україну предметом гордощів кожного українця. Ціль сталого розвитку ООН №4 «Забезпечення всеохоплюючої і справедливої якісної освіти та заохочення можливості навчання впродовж усього життя для всіх» – серед пріоритетів Academy DTEK у соціальному партнерстві.

«Будь-які глобальні зміни в суспільстві неможливі без відповідної культури і освіти. На превеликий жаль, за останні 5 років в Україні скоротилася кількість дорослих людей, які проходять освітні курси, не дивлячись на державні цілі підвищити цей показник. Довіра до державного утворення також падає. Отже, освітню функцію доводиться просувати громадському сектору та бізнесу, відкриваючи доступ широким групам до кращих світових освітніх практик», – зазначила Тетяна Сахарук, генеральна директорка Мережі Глобального договору ООН в Україні.

«Ми системно реалізуємо освітні проєкти для талановитої молоді, співробітників і представників бізнес-спільноти та державного сектору, що сприяє досягненню Цілей сталого розвитку ООН та відповідає принципам ESG», – підкреслила Валерія Заболотна, ректорка Academy DTEK.

Вона зазначила, що Academy DTEK прагне створити середовище, у якому кожен може реалізувати свій потенціал.

Популярні новини зараз

Доросла "бджілка" Аліна Гросу вдарилась у самокритику: "Я сама по собі є-бо-бо"

Данилко не встояв перед попою Полякової на "Масці": Оля нагнулася прямо перед ним

Комунальні тарифи та ціни весни: що подорожчає вже з 1 березня

Леся Нікітюк нагодувала свого чоловіка і налякала майбутню свекруху: "Не помила посуд"

Показати ще

Такий підхід сприяє появі нових ідей, впровадженню інновацій та інноваційних рішень. Усе це допомагає компанії працювати в ім'я прогресу і процвітання суспільства.

ДТЕК дотримується принципів сталого розвитку та з 2007 року є учасником Глобального договору ООН, в 2010 році компанія увійшла до Альянсу Глобального договору в Україні.

У 2020 році ДТЕК розпочав реалізацію нової довгострокової стратегії, яка грунтується на Цілях сталого розвитку ООН і відповідає принципам ESG (Environmental, Social, Governance).