Бійця звинувачують у нібито побитті військовослужбовця, який перебував під дією наркотиків на бойових позиціях.

Під будівлею суду, незважаючи на мороз, зібралася велика кількість учасників російсько-української війни, волонтерів, бойових побратимів та активістів, що підтримують морпіха. Також на засідання прибули два народні депутати, щоб взяти військового на поруки.

Засідання тривало 12 годин. Прокуратура клопотала про подальше утримання комбата під вартою ще на 30 днів, але в підсумку суд прийняв рішення про нічний домашній арешт.

Паралельно в Києві під стіни ДБР прийшов Нацкорпус з вимогою про чесний розгляд справи комбата. Зокрема, Сергій Тамарін, керівник Київського осередку Нацкорпусу, звинуватив ДБР в упередженості і відвертому переслідуванні бойових командирів.

"На сьомий рік війни ДБР не має більш актуальних проблем в армії, ніж займатися справами бойових офіцерів, які нібито причетні до побиття наркоманів", — підкреслив Тамарін.

Популярні новини зараз

Доросла "бджілка" Аліна Гросу вдарилась у самокритику: "Я сама по собі є-бо-бо"

Українські "боги війни" підготувалися до зустрічі з окупантами: "Завжди потужно"

Заради музики пішов з дому: молодий киянин покаже батькові свій талант на "Голосі країни"

Данилко не встояв перед попою Полякової на "Масці": Оля нагнулася прямо перед ним

Показати ще

Як пообіцяв керівник Центрального штабу Нацкорпусу Максим Жорін, націоналісти і далі будуть підтримувати бойового командира. "Наші активісти були під судом, а наш адвокат офіційно захищає морпіха в суді. Ми цю справу не кинемо до повного виправдання Павла Лановенка, адже прекрасно розуміємо-це захист не тільки окремої людини, а й усіх бойових командирів, що залишилися в українській армії. Командирів, які так заважають Зеленському піарити уявне перемир'я на фронті", - написав Жорін у своєму Телеграм-каналі.