Представники України в мінській контактній групі Леонід Кравчук і Олексій Резніков поводяться як вороги України, тому що заради того, щоб нашкодити опозиційному політику Віктору Медведчуку, вони навмисне залишають чотирьох громадянок України вмирати у в'язницях ОРДЛО.

Так політичний експерт Сергій Розенбаум прокоментувавши у Facebook зрив одностороннього звільнення утримуваних осіб, яких керівництво ОРДЛО погодилося відпустити за посередництва Віктора Медведчука.

"Кравчук і Резніков - вороги України. Як може влада залишати своїх громадян вмирати у в'язниці ОРДЛО?» - обурився експерт.

"Політолог Михайло Погребинський вчора заявив, що представники України в ТКГ поводяться, як вороги своєї держави, блокуючи звільнення з ОРДЛО чотирьох українок. Але ж це дійсно так. Леонід Кравчук і Олексій Резніков останні два тижні займалися виключно тим, що вставляли палиці в колеса Віктору Медведчуку, якому влада ОРДЛО запропонувала забрати з в'язниць чотирьох жінок, засуджених за шпигунство на користь України. Тобто, за вказівкою зверху, заради меркантильних інтересів президента Кравчук і Резніков навмисне залишають людей у в'язниці. А Україна як держава демонструє таким чином, що їй плювати на своїх громадян", - пояснив експерт.

Розенбаум написав, що керівництво ОРДЛО погодилося передати утримуваних осіб Україні, але влада поводиться як вороги свого народу, зриваючи звільнення.

Популярні новини зараз

Лілія Ребрик з чоловіком влаштували власні "Танці з зірками": "Шансів не залишається"

В Україну сунуть морози: коли чекати мінусів зі снігом

Українка поскаржилася на Ощадбанк через картку киянина: "На ній фото чужого мужика"

Українцям дадуть 13 пенсій, але це для обраних: "Нікому не догодиш"

Показати ще

"Ну не бажають ОРДЛО вести переговори з Києвом, проте готові в рамках доброї волі передати утримуваних осіб Україні. Що зробила б відповідальна влада? Правильно-зустріла б полонених, оточила турботою, показала, що» своїх " не кидає. Що робить наша влада? Поводиться, як ворог свого ж народу. Чотири жінки утримуються під вартою в Донецьку і Луганську хто більше року, а хто і більше трьох років. Всіх звинувачують у "держзраді" або "шпигунстві» на користь України", - конкретизував він.

За словами Розенбаума, чотири громадянки України могли вийти на свободу ще 20 січня, але влада робить все, щоб перешкодити Віктору Медведчуку доставити їх на територію України.

"Якщо не Медведчук - їм сидіти в тюрмах ще мінімум років 10. Вони могли вийти на свободу ще 20 січня, але влада не хоче пустити цих жінок в Україну, аби не Медведчук їх привіз. Дійшло до абсурду-СБУ заборонила випускати з України літак Медведчука", - обурюється експерт.

Розенбаум пояснив, що у чотирьох українок, яких ОРДЛО готові відпустити за посередництва Віктора Медведчука, серйозні проблеми зі здоров'ям.

"Наталія Стаценко сидить у в'язниці з липня 2019 року. У неї величезні проблеми зі здоров'ям, їй потрібна операція на хребті. Світлана Довгаль теж затримана і звинувачена в шпигунстві в липні 2019 року. У Світлани цукровий діабет, вона теж потребує лікування. Катерина Котенко в грудні 2019 року отримала 12 років в'язниці за «держзраду» і «шпигунство» на користь СБУ. Доктор Наталія Савченко перебуває за ґратами найдовше - з Серпня 2017 року. Її звинуватили в пособництві СБУ", - повідомив експерт.

"Панове можновладці, вдивіться в обличчя цих жінок. Ви дійсно хочете залишити їх вмирати у в'язниці ОРДЛО? Заради чого?» - обурено запитує політичний експерт Сергій Розенбаум.