"Я йому відповів: "Не знаю, про що" довго думав "пан Зеленський для того, щоб прийти до такого" унікального» умовиводу, але я впевнений і готовий це довести, що українців і росіян об'єднують: спільна тисячолітня історія; спільне слов'янське коріння; спільна православна віра; спільна культура і мова, якою розмовляє більше половини громадян України; спільними є мільйони родичів, які проживають в наших країнах; спільною для нас стала і завжди буде велика перемога в найбільш кровопролитній війні за всю історію людства – Великій Вітчизняній війні", – перерахував Медведчук.

Політик пояснив, чому не вважає можливим спілкування з Володимиром Зеленським на професійні теми.

"Якщо пан Зеленський не знає про це (що спільного в України і Росії, крім кордону. - Ред.), не хоче чути або вирішив відмовитися від цього, пішовши шляхом Порошенка, можу сказати одне: мені дуже шкода. Шкода українців. Багатьом буде прикро, коли з'ясується, що вони поміняли шило на мило, коли голосували за нього. Тому я зрозумів, що з ним говорити на професійні теми, такі як ситуація в країні або управління державою, не представляється можливим», – резюмував голова політради ОПЗЖ Віктор Медведчук.

Раніше політик заявляти, що дезінтеграція з Росією та країнами СНД призвела до структурної деградації та падіння експорту України.

"Приєднання України до СОТ, підписання Угоди про асоціацію в частині створення поглибленої і всеосяжної зони вільної торгівлі з ЄС, вихід України з низки угод в рамках СНД ‒ все це призвело до колосальних експортних втрат і деіндустріалізації країни», – зазначив народний депутат України.

Популярні новини зараз

"Холостячка" Злата Огнєвіч зважилася на пристрасний поцілунок з чоловіком: ніхто не очікував

Українці мають право на безкоштовну комп'ютерну томографію: у МОЗ розповіли як це зробити

Прогноз погоди на тиждень від синоптика Наталії Діденко: в яких областях почнеться справжня морозна зима

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

Також Віктор Медведчук певен у тому, що історична справедливість і бажання мільйонів людей – представників двох братніх народів (України і Росії) – приведуть до відновлення відносин між нашими країнами, як би цьому не чинила опір сьогоднішня влада.