"Попередження і штраф, накладений Нацрадою з питань телебачення і радіомовлення на телеканал «112 Україна» під абсолютно надуманим приводом, – це свідчення того, що влада продовжує війну проти непідконтрольних ЗМІ, прагнучи знищити свободу слова і ліквідувати політичних опонентів", – з такою заявою виступати партія "Опозиційна платформа ‒ За життя".

У заяві йдеться, що телеканал піддається переслідуванню за висловлювання гостей, які прозвучали в його ефірі (у тому числі народних депутатів) про тарифний геноцид, про безмежну і безсовісну корупцію, про цькування російськомовних громадян під прикриттям закону «про функціонування української мови як державної», про провал вакцинації, а також за дискусію про перетворення України в колонію заходу.

"Влада Зеленського переслідує" 112 Україна», але при цьому ніяк не карає тих, хто погрожував фізичною розправою його співробітникам, блокував роботу самого телеканалу, обстрілював його будівлю з гранатомета", – зазначили в заяві партії.

В ОПЗЖ стверджують, що джерела такої політики абсолютно очевидні.

"Ще 31 серпня 2019 року на телеканалі "1+1" Зеленський заявив про "історію, яка погано скінчиться", озвучивши маячні звинувачення на адресу незалежних телеканалів, у тому числі і "112 Україна"», – нагадали в заяві партії, підкресливши, що ніяких фактів на підтвердження своїх заяв Зеленський не навів досі.

Популярні новини зараз

Ніна Матвієнко відпустила сина в монастир не просто так: "Щоб спасти душу"

Слава Камінська з НеАнгелів зважилася змити макіяж і "засвітити" своє справжнє обличчя: і пластика не потрібна

Легенда 90-х Тетяна Овсієнко змінилася до невпізнання, час не щадить нікого: експерименти з волоссям і хрип, як у Лепса

Дзідзьо після розлучення зі Slavia вийшов у світ з відомою блондинкою: "Неймовірна красуня"

Показати ще

В ОПЗЖ пояснили, що саме з метою придушення свободи слова команда Зеленського у Верховній Раді проголосувала за новий закон про СБУ, що надає Службі безпеки України можливість закривати будь-які ЗМІ, не допускати до виборів під надуманим приводом будь-яку політичну партію.

"Тиск на телеканал "112 Україна" ‒ один із проявів розгорнутої владою Зеленського за вказівкою її американських господарів і реалізованої в очевидній координації з ними системи придушення свободи слова і політичного плюралізму в Україні, що включає тиск на ЗМІ, масове блокування інтернет-ресурсів і акаунтів, співучасть у введенні санкцій проти своїх співгромадян», – йдеться в заяві.

Підкреслюється, що позиція представників влади стосовно «112 Україна», як і до ряду інших телеканалів, ‒ це примітивне наслідування політиці їх господарів з США, де людей масово переслідують і звільняють за висловлення своєї думки, якщо воно не завгодно владі, як, наприклад, при подіях на Капітолійському пагорбі 6 січня 2021 року.

"Нічого спільного зі свободою слова ці незаконні дії не мають ‒ ні в США, ні в Україні, сліпо копіює політику Вашингтона», – резюмували в заяві партії «опозиційна платформа – за життя».