Як повідомляє Центр інформації УПЦ з посиланням на news.church.ua, Митрополит Онуфрій зазначив, що Патріарх Кирил «не шкодуючи ані сил, ані часу і являючи своїй пастві приклад любові до Бога і ближнього», 12 років очолює Руську Православну Церкву.

Предстоятель УПЦ побажав Патріарху Кирилу наснаги і духовної радості у Патріаршому служінні.

Сьогодні Патріарх Кирил звершив Божественну літургію в Храмі Христа Спасителя, на якій була піднесена молитва проти коронавірусної інфекції.

У храмах і монастирях усіх єпархій Московського Патріархату були звершені подячні молитви про Предстоятеля, повідомляє patriarchia.ru.

Патриарх Кирил у своєму зверненні до віруючих Московського Патріархату попросив посилити молитви.

Популярні новини зараз

Українські вчителі знайшли, чим зайнятися на канікулах - гарують у Польщі за 5 тисяч доларів на місяць

Настя Каменських загіпнотизувала формами в "дірявих" колготах: "Ідеальна фігура"

Ніна Матвієнко відпустила сина в монастир не просто так: "Щоб спасти душу"

Андрій Шевченко зробив неймовірне для української збірної на Олімпіаді в Токіо: "Вперед до перемог"

Показати ще

«Час, у який ми живемо, не стає легшим і спокійним, і навіть пандемія вірусної інфекції, що спіткала всіх нас, є знаком цього неблагополуччя і цих труднощів. Це лише один матеріальний знак, але як багато існує духовних, прихованих знаків неблагополуччя. І якщо дістатися до першопричини цього неблагополуччя, то це аж ніяк не матеріальні чинники», - зазначив Патріарх Кирил.

Предстоятель РПЦ закликав віруючих сповідувати віру не словами, а перш за все, своїм життям.

«Коли я говорю «ми», я маю на увазі всю Церкву, - що випробування, через які проходить Церква XXI століття, носять, безсумнівно, апокаліптичний характер. Це випробування, пов'язані в першу чергу з нашою вірою, з нашою вірністю Господу і, з нашою здатністю жити за Божим законом, не на словах сповідувати віру і ходити в храм за звичкою, а слідувати основам нашої віри, Божественним заповідям у своєму власному житті, через що і досягається спасіння благодаттю Божою і справжнє благополуччя людського життя - і вже тут, на землі, і, звичайно, в Царстві Небесному», - сказав Патріарх.