Основою боротьби з корупцією в Держекоінспекції стане персональна відповідальність керівника.

На цьому наголосив голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований під час оперативної наради з керівниками підрозділів – повідомляється на сайті природоохоронного органу.

«Якщо в територіальному підрозділі ДЕІ буде зафіксовано два або більше випадків протиправних корупційних дії у зв'язку з перевищенням повноважень або отриманням незаконної вигоди, заходи вживатимуться негайно - керівника буде звільнено!», - зазначив Андрій Мальований.

Голова ДЕІ підкреслив, що факти корупційних дій нещодавно мали місце у Волинській області.

«Уже зараз розпочато комплексну перевірку ДЕІ у Волинській області, де були виявлені випадки перевищення інспекторами своїх повноважень. Під час цього заходу проконтролюємо дії всіх працівників – від інспекторів до керівництва»,.- повідомив Андрій Мальований.

Популярні новини зараз
"Схожий на зал*пу...": батько дитини Софії Стужук придумав собі розвагу, блогерці радять більше не народжувати Головне за ніч, 18 березня: загибель зірки "Голос країни", українці без пенсії до 65, шалені комісії "Нафтогазу" та скасування податків Введено податок на город – хто і скільки заплатить: дачники та мешканці сіл такого не чекали З Європи можуть видворити тисячі українських біженців: хто може потрапити "під роздачу"
Показати ще

За словами голови ДЕІ, цього року в Держекоінспекції продовжується вже розпочата антикорупційна робота.

«Зокрема, спільно з представниками урядово-громадської ініціативи «Разом проти корупції» напрацьовано проекти антикорупційних заходів, що будуть реалізовуватись протягом року. Крім того, Держекоінспекція здійснює і власні заходи згідно з Антикорупційною програмою на 2020-2021 роки», - додав Андрій Мальований.