Президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю американському телеканалу НВО намагався говорити те, що має сподобатися американцям.

Про це заявив політолог Руслан Бортник в ефірі програми «Что дальше» на каналі «Знай24».

«Саме тому він там сказав, що у нього є образа на Трампа. Це спроба дистанціюватися від Трампа, показати, що «Трамп мені теж не друг, як і вам. Я свій. Будь ласка, не ображайте мене і візьміть в свою команду», - вважає експерт.

На його думку, Зеленський намагається догодити Байдену.

Популярні новини зараз
Нова система навчання: учням додали ще один рік у школі Зимові канікули і відключення світла: скільки будуть відпочивати виші Нові зміни від "Київстар" та Vodafone: що готують для користувачів Від 1200 грн і більше: хто має право на надбавку до пенсії
Показати ще

«Те ж саме теза про НАТО. Він запитав: «Чому ви нас не приймаєте?». Це добре сприймається оточенням Байдена, цією частиною американських еліт. Те ж саме тези, які стосуються більш активної участі США в «Нормандській четвірці», кримському питанні», - каже Бортник.

Але політолог поки що не бачить сенсу участі США в «Нормандському форматі».

Раніше Знай.uа повідомляв, що Зеленський засвітився в компанії з молоденькими дівчатами.

Нагадаємо, «Сімпсони» знову передбачили майбутнє: деталі інавгурації Байдена знали ще в 2000 році.