Голова НКРЕКП Валерій Тарасюк та голова комітету Верховної ради Андрій Герус несуть повну відповідальність за аварії в енергосистемі і мають бути негайно викликані на килим в Офіс президента.

Про це заявив перший заступник енергетичного комітету Верховної Ради Олексій Кучеренко, коментуючи другу за останній місяць аварію в ОЕС України.

«В ці хвилини Запорізька ТЕС сіла на нуль – із системи випало 750 МВт. Зараз енергетики намагаються повернути в роботу два блоки. І це все посеред зими. Складно в це повірити. От до чого наш «незалежний» регулятор довів енергетичну галузь. Півтора роки НКРЕКП цілеспрямовано знищувала паливно-енергетичний комплекс країни, щоб тепер посеред зими шантажувати країну віяловими відключеннями», - заявив Кучеренко.

Керівництво Національного регулятора під покровительством Геруса упродовж року свідомо руйнували енергетичний сектор, щоб через погрози відключень, запустити в Україну російську електроенергію, переконаний Кучеренко.

«Сподіваюсь, Тарасюк зараз стоїть на килимі на 4-му поверсі на Банковій, з Герусом на пару. Те, чим ця двійня займалася останні півтора роки - це тероризм. Шайка самозванців з НКРЕКП фактично взяли країну в заручники. Це не лише питання світла в Енергодарі чи в Києві - це загроза життю людей!», - прокоментував Кучеренко.

Популярні новини зараз
Жертви, пожежі, руйнування: терористична Росія знову атакувала нічну столицю "Так і має бути": Vodafone запропонував українцям знижку 50%, але довелося платити вдвічі більше Арешт на ваші гроші можуть накласти за лічені хвилини Де категорично не можна використовувати золу на городі? Як правильно сипати її, щоб не нашкодити
Показати ще

Нагадаємо, 3 лютого через аварію на підстанції «Луч» в Запорізькій області, системою аварійного захисту була відключена Запорізька ТЕС, яка на той момент працювала трьома енергоблоками потужністю 750 МВт.

Аварія на підстанції призвела до короткострокового відключення електропостачання в місті Енергодар. Зусиллями енергетиків Запорізької ТЕС компанії «ДТЕК Енерго» електропостачання міста було оперативно відновлено.