Про це заявив лідер "Національного корпусу" Андрій Білецький у ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера”, коментуючи санкції, накладені на телеканали Віктора Медведчука.

“Зараз головне - дотиснути вас до кінця, прийняти закон про колаборантів, який окреслить вам межі, як в зоопарку, в якому давно повинні такі як ви знаходитися”, - сказав Білецький у відповідь на виступ депутата ОПЗЖ Волошина.

На думку Білецького, телеканали, що потрапили під санкції, не мають жодного стосунку до ЗМІ. “Ви ж не маєте ні до ЗМІ, ні до свободи слова жодного відношення. Це політичний інструмент РФ у війні з Україною”, - наголосив Білецький.

Як повідомлялося раніше, 2 лютого президент Володимир Зеленський підписав рішення РНБО щодо накладання санкцій строком на 5 років на телеканали 112, Zik та NewsOne, що належать Віктору Медведчуку.

Популярні новини зараз
Алекс Топольський дізнається правду про дівчат, а сварка Саші та Вікі вийде на новий рівень: "Вона не вийде заміж" Притягують проблеми, злидні та сварки в сім’ї: які 7 рослин варто негайно викинути за двері Авдєєв день 2 грудня: не виходьте на вулицю та викиньте посуд із тріщинами, суворі заборони та традиції Якій області приготуватись: астролог передбачив вже до кінця року
Показати ще