За минулу добу, 7 лютого, ТЕС компанії "ДТЕК Енерго" виробили 95 млн кВт годин, що на 3 млн кВт годин понад заплановану відпустку.

"Понад плановий графік на добу по балансуючому ринку теплова генерація ДТЕК за минулу добу отримала команди від НЕК" Укренерго» на навантаження в обсязі 6 865 МВт годин, тим самим покривши своєю роботою всі збої, які були в енергосистемі України", - йдеться в повідомленні.

Станом на ранок 8 лютого, заявлена потужність працюючих і резервних енергоблоків 5 853 МВт. Працюють в енергосистемі 28 енергоблоків ТЕС ДТЕК з 35 доступних. Найближчим часом планується включити в енергосистему ще 3 енергоблоки.

Згідно з графіком виробництва, 7 енергоблоків (4 - Бурштинської ТЕС, 1 - Луганської ТЕС, 1 – Курахівської ТЕС і 1 – Ладижинської ТЕС) поки не затребувані енергосистемою і сьогодні знаходяться в резерві.

"Ситуація може помінятися, і при виникненні дефіциту в енергосистемі-енергетики готові до команд НЕК "Укренерго" на підйом резервних енергоблоків», -

Популярні новини зараз
Українські пенсіонери отримають 200 гривень надбавки, але пощастить лише частині: у кого зростуть виплати Подумайте двічі, перш ніж об'їдатися на Новий рік: чим шкідливий та корисний оселедець Чого ви не знали про генератори: поради, які допоможуть прийняти правильне рішення Нові виплати по 2200 гривень: кого це стосується та як отримати
Показати ще

На аварійних ремонтах знаходиться один енергоблок Бурштинської ТЕС (переведе з поточного ремонту через збільшення обсягу робіт) та енергоблок №8 Придніпровської ТЕС, який не може працювати на вугіллі через відсутність дозволу на викиди.

"При цьому термін" аварійне відключення блоку " не означає втрату потужності блоку і колапс енергосистеми. Зазвичай це вихід в ремонт на короткий час для усунення недоліків в роботі, наприклад, свищі поверхонь нагріву котлоагрегату та інше, які в тому числі виникають через неможливість проведення повноцінних ремонтів»,-пояснили в «ДТЕК Енерго».

Раніше повідомлялося, що в грудні-січні ТЕС ДТЕК працювали на 20% вище прогнозного балансу Міністерства енергетики, тому що енергоблоки атомних АЕС не вийшли вчасно з ремонтів і аварійно туди йшли в розпал осінньо-зимового періоду.