Привілея публічної особи: сумлінний платник податків і відповідальний громадянин України.

Останні події з каналами Медведчука знову повертають нас до актуальної теми відповідальності публічних осіб.

У нас склалася парадоксальна ситуація, коли модні публічні особи(шоу-бізнес, журналістика, спорт…) на телебаченні та в соціальних мережах розповідають владі - як треба керувати, вчать простий народ - як треба жити, пишаються своїм пафосним і розкішним життям… а інформацію про власну сплату податків вважають конфеденційною?!

Не таємниця, що у більшості олігархічних медіа домінує тіньове фінансування журналістів, є проблеми із легальними зарплатнями у футболі та шоу-бізнесі.

Тож, переконаний всі публічні особи мають нарешті стати сумлінними платниками податків і суспільство має право знати скільки податків до бюджету вони сплатили?

Популярні новини зараз
В Україні з'явився новий вид доплат для пенсіонерів: скільки отримають ті, кому ще немає 70 Остання дзеркальна дата перед Новим роком: як правильно провести 12 грудня, щоб збулися бажання Потап нарешті зізнався, що в його житті не одна дівчинка, білявка не як Каменських: "Там на мене чекають такі..." Дженна Ортега та всі актори з "Венздей" не могли митися на зйомках у Румунії: "Ми пережили..."
Показати ще

Інша, не менш важлива проблема, відповідальність громадянина. Переконаний, що всі громадяни, а публічні особи, Щонайперше, повинні нести відповідальність за невизнання української держави, зневагу до української мови та історії, заперечення голодомору тощо.

Ми українці - гуманісти, демократи і толерантні люди, але настав час навчитися захищати свою національну гідність, свою історію, мову і державу