Володимир Зеленський і його олігархічне оточення панічно бояться стрімкого зростання популярності партії «опозиційна платформа – за життя», а також народного депутата України Віктора Медведчука, проти якого насправді і були введені санкції, що припинили мовлення трьох найпопулярніших в країні телеканалів. Про це заявити народний депутат України від ОПЗЖ Ренат Кузьмін.

«Всім вже в Україні і за її межами ясно, що санкції введені проти Медведчука. З абсолютно надуманих підстав. Явно протизаконно. Ви зі своїм олігархічним оточенням просто злякалися. Злякалися стрімкого зростання його (Медведчука. - Ред.). Його явної переваги перед вами. Саме Медведчук сьогодні є символом українського протесту, символом боротьби проти зовнішнього управління. Саме з ним багато хто пов'язує порятунок України від таких, як ви і як Порошенко. А три опозиційні канали ("112 Україна", NewsOne і ZIK. - Ред. ) про це віщали на весь світ. Кожен день. Цілодобово», - підкреслив парламентарій.

Також він додав, що саме страх перед правдивою інформацією, яку доносили журналісти закритих телеканалів до українців, змусив Президента піти на безпрецедентний крок, що порушує Конституцію і законодавство України.

"Ви зі страху викинули на вулицю півтори тисячі людей, журналістів і співробітників ненависних вам телеканалів. І зараз, захищаючи себе від Справедливих звинувачень у узурпації влади, брешете, знаходячи собі все нові і нові виправдання. Цього разу ось: фінансування каналів з окупованих територій...» - сказав Кузьмін.

Нардеп нагадав Володимиру Зеленському деякі основи українського законодавства, зокрема, що закон забороняє накладати санкції на громадян України, незалежно від джерела фінансування, а також, що санкції можуть застосовуватися тільки до осіб, які здійснюють терористичну діяльність.

Популярні новини зараз

У їдальні Верховної Ради з'явився дивний десерт за 66 гривень - "Білосніжка і сім гномів": "Самим не гидко?"

Вдову Михайла Круга Ірину запідозрили в новій інтрижці: "відразу видно, є любов всередині"

Оля Полякова зізналася, навіщо зайняла місце Тіни Кароль на "Голос країни": "Хочу додати..."

Рома Свечкоренко повернувся до Злати Огнєвіч обманом: на шоу "Холостячка" трапилася афера століття з розлученням

Показати ще

"Ви всерйоз вірите, що нардеп Козак займається терористичною діяльністю і є терористом? Чому ж він досі не заарештований за цей самий тероризм? Або він не терорист?» - уточнив політик, додавши, що Конституція України забороняє будь-кому, включаючи Президента, обмежувати права громадян. Виняток становлять, пояснив парламентарій, лише випадки, допустимі під час військового та надзвичайного стану, які, як відомо, досі не введені.

На думку Рената Кузьміна причини введення санкцій, озвучувані Зеленським, є нічим не обґрунтованою брехнею. На закінчення, парламентарій сказав, що реальну оцінку діям Президента України дав Європарламент.

«Оцінку вам і вашій владі вже дав Європарламент: погіршення соціальної і політичної ситуації, тиск на пресу, репресії і корупція. Ось це і є ваше справжнє обличчя. А Медведчук обов'язково переможе в цій боротьбі. І український народ переможе. І скине з себе ярмо зовнішнього управління разом з вашою гнилою і продажною владою", - резюмував Ренат Кузьмін.

Раніше голова політради партії "опозиційна платформа - за життя", народний депутат України Віктор Медведчук заявити, що на правах політичної сили, яка згідно з даними соціологічних опитувань є лідером політичних симпатій, ОПЗЖ відстоюватиме дотримання законів і Конституції України, навіть якщо йдеться про главу держави.

Джерело: https://www.facebook.com/RRKuzmin/photos/a.607986322610997/3665310816878517/