Формування ефективного коаліційного уряду-це перш за все питання спільної дії різних гілок влади. Про це в ефірі телеканалу «Україна 24» заявив народний депутат від фракції «Батьківщина» Андрій Ніколаєнко, коментуючи можливе формування парламентської коаліції за участю «Батьківщини».

"Президент, обраний з високим рівнем підтримки громадян, повинен бути готовий до такої взаємодії. Минулорічна історія з призначенням Дениса Шмигаля Прем'єр-міністром, і сьогоднішні спроби ВП так само "м'якенько» завести в Кабмін Юрія Вітренка з перспективою на Прем'єра показують, що такого розуміння з боку офісу Президента поки що немає", - констатував Ніколаєнко.

За його словами, тестом для влади на розуміння ситуації стане можливе, вже третє за рахунком, подання у Верховній Раді Юрія Вітренка на посаду віце-Прем'єр-міністра.

"Якщо наступного тижня депутатам втретє запропонують кандидатуру Вітренко на посаду в уряді, це означатиме, що Україна піде за сценарієм поглиблення кризи», - констатував Андрій Ніколаєнко.