Закриття українських опозиційних телеканалів "112 Україна", NewsOne і ZIK викликало широкий резонанс. На санкції Зеленського відреагували не тільки провідні світові Засоби масової інформації, а й Європарламент, який став на захист українських журналістів і чітко дав зрозуміти Президенту, що його дії політично вмотивовані. Про це в інтерв'ю телеканалу «Росія 24» сказав народний депутат України, голова політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук.

Парламентарій підкреслив, що за перший тиждень після введення санкцій більш ніж 1200 засобів масою інформації з усього світу написали про те, що Президент України позбавив ліцензії три найпопулярніших телеканали в стані.

"Цю інформацію опублікували такі агентства, як Associated Press, Reuters, France Ргеѕѕе, багато інших. І передруковують багато відомих ЗМІ у всьому світі, оцінюючи як одну, так і іншу позицію», – зазначив політик.

Також він повідомив, що показовою оцінкою діям українського Президента має стати резолюція Європарламенту за результатами виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, де ситуації з санкціями відведено три окремі пункти.

"Європарламент своєю резолюцією став на захист журналістів, на яких сьогодні нападають по науськіванію влади націонал-радикали, нападають на ті канали, які діють і підтримують постраждалі канали... тобто там однозначна позиція, що закривати канали, як це зробив пан Зеленський в порушення Конституції і законів (тим більше в процедурі позасудового розгляду, хоча є процедура позбавлення і анулювання ліцензії в порядку, встановленому законом в країні), неправильно і політично мотивовано», – повідомив Медведчук.

Популярні новини зараз

Григорій Решетник з дружиною показали своє щастя: "Слюні течуть, а ти..."

Тоня Матвієнко загнала Арсена Мірзояна додому одним знімком: біг, як ошпарений

Олена Кравець з "Квартал 95" показала, що вчудила її донька Маша: до такого не додумалися навіть діти Олі Полякової

У лісі під Львовом оселився безхатько, боляче дивитися: "Дружина померла, доньки вигнали"

Показати ще

Нардеп підкреслив, що з кожним днем розкриваються нові факти фальсифікацій, що дані дії влади не відповідає закону, а зазначених санкцій взагалі немає в законі про санкції. Тому говорити про те, що санкції однозначно підтримані, не доводиться.

"Більше того, за кордоном починають розуміти, що закон про санкції діє тільки щодо іноземних громадян та іноземних юридичних осіб.а всі компанії, володарі Ліцензії ‒ це Українські юридичні особи, а власник – громадянин України, Народний депутат, опозиційний політик. Тому не все так просто для влади», – сказав парламентарій.

На закінчення він зазначив, що своїми незаконними діям Президент України зробив гірше тільки собі і своїй репутації.

«Зеленський зірвав з себе маску Людини, яка думає про людей, про донесення об'єктивної інформації, яка взагалі щось думає для країни. Сьогодні мільйони громадян дізналися, що собою являє Зеленський, в тому числі і через подібні неправомірні його злочинні дії щодо закриття каналів», – резюмував Віктор Медведчук.

Нагадаємо, народний депутат України, голова політради партії " опозиційна платформа - за життя» Віктор Медведчук заявив, що заокеанські господарі Зеленського його руками зачищають інформаційне поле від опонентів, переконуючи Президента в його виключному праві приймати протизаконні рішення. При цьому політик підкреслив, що за такі рішення неминуче доведеться нести відповідальність.