Указ президента Зеленського № 43/2021 про введення персональних санкцій проти мене є не тільки кричущим випадком позасудового та антиконституційного переслідування, яке ведеться з політичних мотивів. Це і абсолютно маразматичне рішення, яке заради однієї людини створює величезний головний біль для кожного жителя України, кожної організації. Про це заявив народний депутат України, член політради партії "опозиційна платформа - за життя" Тарас Козак, передає прес-служба політсили.

"Наведу простий приклад. В якості експерименту я спробував відкрити ще одну карту до свого рахунку, який був заблокований у зв'язку з санкціями. Я спробував оплатити зі свого рахунку товари першої необхідності, але і це виявилося неможливо. Фактично указом президента я був позбавлений права вільно розпоряджатися заробленими мною грошима, з яких сплачені всі податки і збори. Стаття 43 Конституції України говорить, що "кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується". Однак рішення президента Зеленського позбавляє мене цього конституційного права",- зазначив він.

Більше того, підкреслив політик, комунальні служби, органи державної влади, які надають мені послуги, не отримають передбачених законом платежів.

"Фактично Зеленський змушує мене не виконувати свої зобов'язання, з якими я згоден, чим зазіхає на мої честь, гідність і права, гарантовані статтею 21 Конституції України: "всі люди вільні і рівні у своїй гідності і правах. Права і свободи людини невідчужувані і непорушні". Подібні дії до того ж прямо заборонені статей 68 Основного Закону: "кожен зобов'язаний неухильно дотримуватися Конституції України і законів України, не зазіхати на права і свободи, честь і гідність інших людей".

Причому працівники організацій, комунальних служб і органів влади, що надають мені такі послуги, знаходяться в аналогічному становищі і не розуміють, чому злочинна і незаконна діяльність Зеленського стає перешкодою для того, щоб вони могли реалізовувати своє право на працю, годувати і забезпечувати себе і свої сім'ї",- пояснив він.

Популярні новини зараз

В Італії загинула матуся двох дітей з України: знайшли неживою на підлозі і підозрюють її колишнього

Оля Полякова зізналася, навіщо зайняла місце Тіни Кароль на "Голос країни": "Хочу додати..."

Не дарма стирчаcті соски засвітила: Ріанна отримала звання національного героя

"Кадетство" - серіал, який всі дивилися після школи: як виглядають актори через 15 років

Показати ще

При цьому Козак додав: "Я знаю, що у президента Зеленського не можуть привести ніяких доказів своїх звинувачень на мою адресу і їм нічого відповісти мені. Точно так само їм нічого відповісти будь-якому з українців, який після введення персональних санкцій після мене змушений почати жити за подвійними стандартами заради задоволення дріб'язкової помсти і політичних амбіцій Володимира Зеленського".