Україна повинна прийняти довгострокову стратегію розвитку "зеленої" енергетики з чітким визначенням частки зеленої генерації енергобалансі країни, з урахуванням вимог щодо скорочення виборів СО2.

Про це повідомив генеральний директор ДТЕК ВДЕ Маріс Куніцкіс в ході виступу на Всеукраїнського форуму «Україна 30».

«Зі свого боку, ми, як соціально відповідальний бізнес, готові піти назустріч, надати експертизу і почати конструктивний діалог з державою заради спільних цілей, заради євроінтеграції і заради підтримки цілей Green Deal», – зазначив генеральний директор ДТЕК ВДЕ.

Першочерговим кроком влади має виконання зобов'язань, передбачених у Меморандумі з інвесторами та Законі №810-IX від 21.07.2020.

Саме порушення державою взятих на себе зобов'язань перед інвесторами у відновлювані джерела енергії призвело до припинення зовнішніх інвестицій в Україну.

Популярні новини зараз

"Буковель" продовжує веселитися на "почервонілому" Прикарпатті: "Окреме місце на карті"

Полякова, Осадча, Цибульська чекають на появу цієї крихітки: хто батько

45-річна Могилевська "проміняла" мільйонера на 71-річного Поплавського: "Ми худнемо"

Лорак показала поповнення у родині, двомісячному малюку вже обрали ім'я

Показати ще

"Велика частина залученого фінансування припадає саме на зовнішні інвестиції, які стали серйозною основою для розвитку сектора зеленої енергетики в Україні. У той же час, у інвесторів є кредитні зобов'язання за позиками на будівництво станцій, які обходяться в 2-3 рази дорожче, ніж в Європі. Оскільки ризиковий рівень в Україні вищий, фінансування нових проектів за рахунок кредитних коштів обходиться дорожче", - Маріс Куніцкіс.