Процентна ставка за кредитними зобов'язаннями АТ "Укрзалізниця" перед російським Ощадбанком істотно завищена, у зв'язку з чим компанія переплачує близько 320 млн грн на рік.

Відповідні дані опублікував телеграм-канал Кирпи на вас немає.

Так, борг Укрзалізниці перед банком становить 206 млн доларів. Влітку компанія заявила, що реструктуризувала всі борги, проте інформації щодо процентних ставок колишній голова правління Укрзалізниці Іван Юрик не озвучував. Реально ж ставка за кредитами залишилася на колишньому рівні-12%.

"Борг перед банком - 206 млн доларів. За ставкою 12% річних Укрзалізниця платить російському банку 25 млн дол. США, в той час як реальна вартість цього кредиту повинна була скласти 14 млн дол. США. Виходить,що Укрзалізниця переплатила Ощадбанку 11 млн дол. США, - пише телеграм-канал.

Експерти заявляють, що за такі домовленості відповідальний колишній голова, а нині член Правління Іван Юрик, який відповідав в Укрзалізниці за фінансові питання.

Популярні новини зараз

Учасників "МастерШеф" змусили приготувати шедевр, поки горить маленька свічка: закінчилося сльозами та істерикою

Астролог Ганна Вергелес заявила, що всі Тельці та Скорпіони протягом року проходитимуть свої кармічні уроки

Вікторія Булітко пішла з "Дизель шоу" і перетворилася на просту пенсіонерку у хустині: "Десять років тому..."

Що сталося з героями серіалу "Кадетство": Соболєв безслідно зник, а Синіцин "посунув" Малахова

Показати ще

Нагадаємо, наприкінці липня 2020 року АТ "Укрзалізниця" заявила про успішне завершення операції з реструктуризації боргу на суму близько $200 млн, що підлягає погашенню до кінця липня цього року. За словами в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Івана Юрика, фіналізація процесу реструктуризації фінансового боргу перед Ощадбанком нібито позитивно відбилося на стані ліквідності компанії.

При цьому новий глава компанії Володимир Жмак через 3 місяці після цього заявив, що АТ "Укрзалізниця" за підсумками 2020 року очікує отримати збиток у розмірі 12-14 млрд грн.