Процентна ставка за кредитними зобов'язаннями АТ "Укрзалізниця" перед російським Ощадбанком істотно завищена, у зв'язку з чим компанія переплачує близько 320 млн грн на рік.

Відповідні дані опублікував телеграм-канал Кирпи на вас немає.

Так, борг Укрзалізниці перед банком становить 206 млн доларів. Влітку компанія заявила, що реструктуризувала всі борги, проте інформації щодо процентних ставок колишній голова правління Укрзалізниці Іван Юрик не озвучував. Реально ж ставка за кредитами залишилася на колишньому рівні-12%.

"Борг перед банком - 206 млн доларів. За ставкою 12% річних Укрзалізниця платить російському банку 25 млн дол. США, в той час як реальна вартість цього кредиту повинна була скласти 14 млн дол. США. Виходить,що Укрзалізниця переплатила Ощадбанку 11 млн дол. США, - пише телеграм-канал.

Експерти заявляють, що за такі домовленості відповідальний колишній голова, а нині член Правління Іван Юрик, який відповідав в Укрзалізниці за фінансові питання.

Популярні новини зараз

42-річна Ані Лорак у вузькому вбранні вразила різкими змінами: "На себе не схожа"

Осадча в білому засвітила пружні кульки: поки Горбунов в няньках

Нахабний домушник "мітить" квартири киян: "Зло не дрімає"

Чоловік Тоні Матвієнко Арсен Мірзоян показав, як любить жирненьке: "Той, що худне"

Показати ще

Нагадаємо, наприкінці липня 2020 року АТ "Укрзалізниця" заявила про успішне завершення операції з реструктуризації боргу на суму близько $200 млн, що підлягає погашенню до кінця липня цього року. За словами в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Івана Юрика, фіналізація процесу реструктуризації фінансового боргу перед Ощадбанком нібито позитивно відбилося на стані ліквідності компанії.

При цьому новий глава компанії Володимир Жмак через 3 місяці після цього заявив, що АТ "Укрзалізниця" за підсумками 2020 року очікує отримати збиток у розмірі 12-14 млрд грн.