Компанія "Інтерпайп" олігарха Віктора Пінчука не заперечує оренду земельної ділянки в анексованому Росією Криму, але при цьому спростувала здійснення орендних платежів до бюджету кримської влади.

Про це повідомило агентство «Інтерфакс-Україна» з посиланням на заяву компанії.

"ПАТ" Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод "не здійснювало жодних платежів до бюджету Криму після окупації півострова«,-повідомив»Інтерфакс-Україна".

Жодних додаткових коментарів щодо оренди земельної ділянки компанія Віктора Пінчука не надала.

Сам факт наявності договору про оренду ділянки 1,8 га біля Ялти «Інтерпайп» Пінчука не спростував.

Популярні новини зараз

Мама Дана Балана зізналася, що поборола підлу хворобу: "Після двох важких місяців"

42-річна Ані Лорак у вузькому вбранні вразила різкими змінами: "На себе не схожа"

Дівчинка народила в 11 років від великого кохання: як склалася доля наймолодшої мами і трьох малюків

Дівчина з найбільшими сідницями засунула пляшку в труси, ледь не тріснули

Показати ще

Нагадаємо, напередодні ЗМІ повідомили, що так званий «арбітражний суд» окупованого Криму 4 лютого 2021 року постановив розірвати договір оренди земельної ділянки під Ялтою з компанією Віктора Пінчука «Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод».

За даними «суду», договір повинен бути розірваний в середині березня 2021 року через затримки з оплатою орендної плати. Борг кримська влада оцінила в 500 тис.рублів. Ця заборгованість сформувалася після квітня 2015 року.

При цьому " суд " Криму підтвердив, що з 18 березня 2014 р. (момент анексії) до 10 квітня 2015 року «Інтерпайп» виконував договори оренди в тому числі в частині внесення орендної плати.