Про це заявив нардеп Сергій Шахов.

За його словами, влада визнала, що населення споживає український газ, вартість якого набагато нижча за європейський. Тому ціна на нього має бути справедливою.

«Нещодавно виконуючий обов’язки міністра енергетики Юрій Вітренко Вітренко заявив що собівартість видобутку українського газу становить 2,6 гривні за кубічний метр. Але, на його думку, продавати його за такою ціною населенню не можна, оскільки прибуток від цього газу йде до бюджету. Також Вітренко повідомив, що весь він йде на потреби людей та теплокомуненерго. Таким чином влада визнала, що роками продавала людям газ за завищеною ціною. «Наш край» вимагає постачати газ людям за справедливою ціною», – зазначив він.

Владі невигідно продавати український газ без надбавок, переконаний Шахов.

«Зрозуміло, чому влада не хоче продавати український газ без надбавок: їй вигідніше завести кошти від продажу газу за завищеною ціною до державного бюджету, звідки їх потім легше вкрасти, ніж постачати газ населенню за справедливою ціною», – пояснив парламентар.

Популярні новини зараз

Ілон Маск швидко знайшов "заміну" Граймс і опинився поруч з Лесею Нікітюк: "Я згодна"

В'ячеслав Узєлков розповів як бив колишню дружину Боржемську: "Марині відійшло"

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще

«Наш край», наголосив Шахов, вимагає від влади забезпечити поставки українського газу населенню за його собівартістю з невеликою фіксованою надбавкою.

«Українці не мають сплачувати корупційний податок», – підсумував Сергій Шахов.

Нагадаємо, 18 січня 2021 року Кабінет Міністрів України прийняв Постанову 25 якою обмежив ціну на газ для побутових споживачів максимумом у 6,99 грн/м³.