2 лютого 2021 року Печерський суд Києва ухвалив рішення про накладення арешту на частину акцій ПрАТ «Нафтогазвидобування», які належать компанії Salazie B. V. (24,99% пакетом акцій).

Про це йдеться в повідомленні ДТЕК.

Відзначається, що вказане рішення було прийнято судом в рамках спору, який стосується виключно міноритарного акціонера ПрАТ «Нафтогазвидобування» – компанії Salazie B. V. – і не має відношення до компанії ДТЕК.

"Арешт на частину акцій ПрАТ "Нафтогазвидобування", які належать компанії Salazie B. V., і обмеження пов'язані з таким арештом для їх акціонерів, не поширюються на акції ПрАТ» Нафтогазвидобування", що належать групі ДТЕК, і їх акціонерів. Група ДТЕК повідомляє, що дане рішення суду жодним чином не впливає на операційну діяльність ПрАТ «Нафтогазвидобування», - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що «ДТЕК Нафтогаз», до якої входить «Нафтогазвидобування» є найбільшим приватним видобувачем газу в Україні, з видобутком понад 1,65 млн куб м на рік.

Популярні новини зараз

Українські пенсії скоротяться на десять відсотків: у Мінсоцполітики зробили заяву

Головне за ніч: новий "Азаров" в Україні, майбутня наречена в родині Кошового, ціни на м'ясо та овочі, зміни у Огнєвіч на Холостячцi

Сорокоуст у церкві за здоров'я й упокій: за кого категорично не можна замовляти цю молитву

Українцям розповіли лайфхак, як заощадити на комуналці: "Вистачає на зимовий період"

Показати ще

Як раніше повідомлялося в ЗМІ, компанія Salazie B. V. належить Сергію Рудьковському, брату екс міністра транспорту Миколи Рудьковського