2 лютого 2021 року Печерський суд Києва ухвалив рішення про накладення арешту на частину акцій ПрАТ «Нафтогазвидобування», які належать компанії Salazie B. V. (24,99% пакетом акцій).

Про це йдеться в повідомленні ДТЕК.

Відзначається, що вказане рішення було прийнято судом в рамках спору, який стосується виключно міноритарного акціонера ПрАТ «Нафтогазвидобування» – компанії Salazie B. V. – і не має відношення до компанії ДТЕК.

"Арешт на частину акцій ПрАТ "Нафтогазвидобування", які належать компанії Salazie B. V., і обмеження пов'язані з таким арештом для їх акціонерів, не поширюються на акції ПрАТ» Нафтогазвидобування", що належать групі ДТЕК, і їх акціонерів. Група ДТЕК повідомляє, що дане рішення суду жодним чином не впливає на операційну діяльність ПрАТ «Нафтогазвидобування», - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що «ДТЕК Нафтогаз», до якої входить «Нафтогазвидобування» є найбільшим приватним видобувачем газу в Україні, з видобутком понад 1,65 млн куб м на рік.

Популярні новини зараз

Катерина Кухар втекла від шанувальників на "безлюдний" острів: "Розчинюся в Індійському океані..."

У Києві пенсіонерка віддала шахраям півмільйона, українці охнули - "Ось вам і зубожіння"

Міра Карпович з "Татусевих доньок" розповіла про відносини з "сестрами": "Пили, курили, було все..."

Оля Полякова зізналася, хто із зірок шоу-бізнесу її дратує - Тіна Кароль у списку

Показати ще

Як раніше повідомлялося в ЗМІ, компанія Salazie B. V. належить Сергію Рудьковському, брату екс міністра транспорту Миколи Рудьковського