На сьогоднішній день українська влада цинічно порушує Конституцію країни і чинне законодавство. Про це в інтерв'ю телеканалу " Росія-1» заявити голова політради партії "опозиційна платформа - за життя" Віктор Медведчук.

"Почалися масові репресії, в тому числі обшук у одного з політекспертів Юрія Дудкіна, на захист якого виступила наша партія. Санкції, які були введені проти членів нашої партії і фракції, санкції з приводу припинення конституційних прав, які не можуть бути введені інакше як в судовому порядку», – пояснив свою точку зору політик.

Як зазначив Медведчука, навіть він, будучи доктором юридичних наук, не може зрозуміти, яким чином Рада національної безпеки і оборони України і Президент України Володимир Зеленський можуть своїм рішенням і указом обмежити його конституційні права.

"Є порядок обмеження? Бувши. Це судовий порядок, слідчі дії, які в результаті несуть судові наслідки і вступили в законну силу рішення суду. Такого немає. Тепер шлях який? Йти до Верховного Суду. Верховний Суд-це місяці і роки розгляду. В цей час будуть порушені права Мої, моєї сім'ї, моєї дружини. Мені не можна мати рахунки, я не можу ними користуватися, не можу розпоряджатися активами і майном», – перерахував парламентарій.

За словами політика, він ще якось може зрозуміти заборону на розпорядження активами.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк в прозорій блузочці заговорила про багатих чоловіків: "Спасибі, я сама"

Наталя Могилевська скинула 7 зайвих кіло і показала результат у сміливій сукні: "Заслужила"

День прощання із загиблою учасницею "МастерШеф" Стелою Клименко: сліз не стримати

Притула, Кухар та Стульніков: Євген Кот розповів про людей, які його надихають

Показати ще

"Не можу продати, подарувати і все інше. А як щодо того, щоб користуватися? Значить, я не можу сьогодні користуватися своїм будинком, де я живу десятки років, своєю машиною, своїм майном. Як мені зрозуміти це, людині, яка в юриспруденції розуміє набагато більше, ніж Зеленський і його команда?» - дивується Віктор Медведчук.

Голова політради ОПЗЖ переконаний в тому, що Президент України Володимир Зеленський використовує подібні методи для узурпації влади.

"Методи незаконні, грубо порушують Конституцію, щоб врятувати свій авторитет, свій рейтинг, тому що в країні сьогодні криза не тільки політична, а й соціальна, економічна, гуманітарна», – підсумував Віктор Медведчук.

Раніше політик зазначити на те, що Президент України Володимир Зеленський і пропрезидентська партія «Слуга народу» катастрофічно втрачають популярність серед українців.

"Людей, інтереси яких ми відстоюємо, сьогодні десятки мільйонів в Україні. І з кожним місяцем, з кожним роком всі добре розуміють, що той, хто прийшов за підтримки і довіри 73% виборців, сьогодні втратив фактично три четвертих від цього рівня довіри», – зазначив політик.

Більше того, заявив парламентарій, з тих 73% українців, які на президентських виборах проголосували за Зеленського, більше 50% віддали за нього свої голоси на південному сході України.

Також Віктор Медведчук заявляти, що після безпрецедентного і злочинного наступу на свободу слова, коли одним махом, без будь-яких юридичних підстав закрили відразу три опозиційних телеканали, без наявності будь-яких законних підстав ввели санкції проти їх власника, влада пішла шляхом встановлення диктатури і узурпації влади, прагнучи розправитися з законно обраною українським народом парламентською опозицією.