Санкції проти народного депутата України, голови політради партії " опозиційна платформа - за життя» Віктора Медведчука, його дружини і однопартійців – це відволікаючий маневр, розрахований на те, що політик буде зайнятий вирішенням штучно створених проблем і не стане заважати владі і далі вести країну до соціальної та економічної катастрофи. Про це парламентарій заявив в інтерв'ю телеканалу "Росія-1».

Медведчук зазначив, що з нього вже не перший рік намагаються зробити «токсичного» політика, але це ніколи не впливало, не вплине і зараз на принциповість його позиції щодо незаконних дій, у тому числі з боку влади.

"...Те, що намагається зробити влада, їй до кінця не вдасться. Це не перший рік, навіть не перше десятиліття, не перші спроби зробити з мене токсичного. Саме ці спроби і робляться, особливо сьогодні, тому що моя позиція завжди була і, я хочу запевнити, залишається принциповою і послідовною. Такою вона буде і сьогодні, і завтра. У партії мене добре розуміють і підтримують. І всі рішення Стратегічної ради спрямовані на одне: на боротьбу з чинною владою, на боротьбу з тією агонією, яку демонструє сьогодні влада Зеленського та його оточення. І ми будемо продовжувати цю боротьбу», – сказав народний депутат України.

Що стосується звинувачень у фінансуванні тероризму, то Віктор Медведчук підкреслив, що це голослівні і бездоказові звинувачення, тому що за фактом ні самому політику, ні його сім'ї, ні його колегам по партії пред'явити нічого.

"Це є повним абсурдом і дурістю, тому нічого не пред'явили. Більше того, я вам хочу сказати, що пред'явити мені, або моєму колезі, народному депутату Козаку, або нашим дружинам питання, пов'язане з фінансуванням тероризму, ‒ це не просто дурість космічного порядку, це обмеженість людей, які намагаються йти цим шляхом», – сказав голова політради ОПЗЖ.

Популярні новини зараз

Таїсія Повалій з омолодженим обличчям зібралася в Київ, але її не впізнали: сама на себе не схожа

Діду, затопи грубку: українці масово переходять на дрова через дорогий газ

"Веселе" кладовище біля кордону з Україною, де не прийнято плакати: єдине у світі

Леся Нікітюк показала помідорчики найближчої людини: "Приїхала"

Показати ще

Крім того, він зазначив, що всі незаконні звинувачення, які влада використовувала для введення санкцій, можна і потрібно оскаржувати у Верховному Суді, навіть якщо на це буде потрібно не один рік.

"Ось саме ця обмеженість і ця примітивність були використані в рішенні РНБО і в указі Президента. Тому з цією дурістю сьогодні можна сперечатися через Верховний Суд, а це місяці і роки. Ось Ідіть і сперечайтеся, йдіть і відмивайтеся. Але я вам хочу сказати: так, ми будемо сперечатися, так, ми будемо захищатися, але при цьому ми будемо боротися», – додав парламентарій.

На думку Медведчука, влада розраховувала на те, що, створюючи проблеми йому і його родині, зможе відвернути увагу політика від плачевної ситуації в країні. Але помилилася.

"Може бути, розрахунок був на те, що ми будемо займатися собою, а не будемо займатися виправленням тієї критичної ситуації, яка склалася сьогодні в Україні. Будемо, будемо продовжувати, будемо все робити, в тому числі і будемо захищатися відповідно до Конституції і норм закону, які ігнорують Зеленський і його оточення», – резюмував Віктор Медведчук.

Раніше голова політради ОПЗЖ заявити, що українська влада в боротьбі з опозицією не гребує ніякими методами: особистими репресіями, порушенням кримінальних справ, тиском на бізнес. Однак, як підкреслив політик, і він сам, і депутати від «опозиційної платформи – за життя» готові жертвувати особистими інтересами заради того, щоб зупинити свавілля команди Зеленського і не дозволити узурпувати владу в країні.

Джерело: https://www.youtube.com/watch?v=_zm88Gpm4tk