Як повідомляє Центр інформації УПЦ, про це сказав Предстоятель Української Православної Церкви Митрополит Онуфрій у відео, розміщеному на телеграм-каналі єпископа Віктора (Коцаби).

«У важкі часи богоборства ми завжди намагалися вести людей до Бога, нагадувати людині, що вона на землі - тимчасовий житель. Земля не є місцем нашого постійного проживання, це тільки місце, де ми повинні підготувати себе до вічності. І Церква завжди нагадує про це людям. Але ті люди, які не хочуть цього знати або забули про це, хочуть, щоб ми забули про вічність і займалися земними, політичними чварами, кінець яких завжди ганебний. У політиці сьогодні «Осанна», завтра - «Розіпни!», - зазначив Предстоятель УПЦ.

Митрополит Онуфрій підкреслив, що Церква не може змінюватися на догоду політичним течіям, тому що вона є незмінною, як правда Божа.

«Церква ніколи зі своєї дороги не зійде. І я хочу бути у цій Церкві, не хочу відпадати від Неї і того, що сповідує Церква: любити людей, творити добро людям. А що вони скажуть за це про мене - Бог їм суддя. Я жив при радянській системі, яка була набагато жорстокішою до Церкви, і все одно ми йшли своєю дорогою, йшли до Бога. Так що ми намагаємося і самі йти дорогою любові і добра, і закликати до цього всіх людей», - сказав Предстоятель.

Митрополит Онуфрій побажав вірянам завжди пам'ятати, що «наш шлях - за Христом, у небесний Єрусалим. І на цьому шляху зустрічаються і будуть зустрічатися перешкоди і труднощі».

Популярні новини зараз
Відома астрологиня розповіла, коли прийде "мирний процес" в Україну Тимофія Півзимника 4 лютого: не виносьте сміття, радійте снігу та не забудьте про 7 свічок По-жирному вже не буде: українські супермаркети поділилися новими цінами на солоне сало та свинину П'яний мобік із "ДНР" показав, за що він бореться з українцями насправді: "Це брат солямба"
Показати ще

«Той, хто йде з вірою, смиренням, молитвою, переможе ці труднощі і досягне своєї мети. Так що не треба сумувати, впадати у відчай, а потрібно пам'ятати, що Бог, коли посилає людині випробування, спершу дає їй сили для того, щоб ці випробування перенести. Господь дав нам випробування, які є сьогодні, - значить Господь нас любить і вже дав нам сили, щоб ми їх перенесли і перетерпіли», - підсумував Блаженніший Митрополит Онуфрій.