Прес-секретар глави Росії Дмитро Пєсков зізнався, що в Кремлі побоюються, нібито "реакційна" політика влади України проти опозиції буде набирати обертів. Такі дії там назвали "репресіями".

Про це заявив журналістам 26 лютого 2021 року Пєсков, коментуючи інформацію про обшуки в київському офісі Української партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктора Медведчука.

"Є побоювання, що реакційна політика буде далі набирати обертів в Україні. Такі побоювання, звичайно, є", – заявив спікер Кремля.

Подію біля офісу ОПЗЖ в Києві він назвав "грубими і незаконними методами боротьби". Такі, на його думку, в Україні застосовуються щодо "популярних політиків, які мають дуже високі рейтинги, але далеко не в усьому поділяють точку зору чинної влади".

"Звичайно, подібні репресивні дії не можуть не викликати стурбованість", – ще раз повторився Пєсков.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: новий "Азаров" в Україні, майбутня наречена в родині Кошового, ціни на м'ясо та овочі, зміни у Огнєвіч на Холостячцi

Мер не зміг зв'язати двох слів українською мовою: Азаров 2.0

Кім Кардашьян написала повідомлення Лесі Нікітюк: "Досі не відкриваю"

Сорокоуст у церкві за здоров'я й упокій: за кого категорично не можна замовляти цю молитву

Показати ще

Його запитали, чи пов'язані такі дії Києва з "можливими сигналами по цій темі" від Адміністрації президента США Джо Байдена, але він не став відповідати.

"Тут можу просто констатувати те, що відбувається в самій країні, в Україні, а з чим це пов'язано, я б утримався від якихось міркувань",- підсумував Пєсков.

Нагадаємо, що ввечері 25 лютого 2021 року влада влаштувала чергову провокацію біля офісу партії»опозиційна платформа – за життя". На території, поруч з офісом Партії, поліцією був затриманий автобус, в якому знаходилися співробітники фірми "Шторм". Цей автобус був свідомо доданий в орієнтування, оскільки раніше інший автобус цієї марки фігурував в інциденті на вулиці Ямській. Однак фото очевидців свідчать, що це був зовсім інший транспортний засіб, а не той мікроавтобус, який згодом поліція затримала біля офісу ОПЗЖ.