Пополудні у Печерському районному суді почалось чергове судове засідання по справі директора Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Валентина Осипова.

Нацкорпус київського осередку прибув під стіни суду, аби проконтролювати незаангажованість судового засідання.

Нацкорпус провів акцію "Осипова – за ґрати!"
Нацкорпус провів акцію "Осипова – за ґрати!"

“Ця справа затягується з 2019 року. У суді, у правоохоронних органах давно відома історія з його корупційними махінаціями. Віднедавна про це відомо і його колегам, у лютому ми зробили все для цього потрібне. На нього було байдуже всім політичним партіям, які ніби як займають опозицію до мера і його команди. Але нам не байдуже, і ми будемо вимагати справедливого правосуддя для цього персонажа“, – заявив очільник київського осередку НК Сергій Тамарін.

Нацкорпус провів акцію "Осипова – за ґрати!"
Нацкорпус провів акцію "Осипова – за ґрати!"

Популярні новини зараз

Юний підопічний Наді Дорофєєвої вразив суддів "Голосу країни": "Я її дуже люблю"

Щасливий Дзідзьо потонув у обіймах статечної білявки: "Моє кохання"

16-річна Маша Полякова похвалилася шикарним подарунком від "шанувальників": "Дівчата, дивіться"

Розійшлися? Ксенія Мішина видалила Олександра Еллерта зі свого Instagram

Показати ще

На сайті Нацкорпусу нагадують, що:

Валентин Осипов – очільник Департаменту транспортної інфраструктури при КМДА. У 2017 році він був заступником керівника "Київавтодору" Олександра Густєлєва. У цей час разом зі своїми колегами він вигадав схему відмивання державних коштів, виділених на ремонт доріг. За матеріалами слідства, Осипов винний у розкраданні 37 млн гривень. Це не завадило йому піти на підвищення за зайняти посаду у КМДА. Кар’єрне зростання Осипова може бути пов’язаним з протекцією Густєлєва, який знаходиться у дружніх стосунках з мером. ЗМІ неодноразово повідомляли про їхні спільні відвідини лазні, катання на мотоциклах тощо.

Нацкорпус провів акцію "Осипова – за ґрати!"
Нацкорпус провів акцію "Осипова – за ґрати!"

“Осипов – це унікальний приклад невмирущого чиновника. Його спіймали на відмиванні коштів, відкрили кримінальне провадження, довели справу до суду. І що ви думаєте, чи несе він якусь відповідальність? Його навіть не звільнили з державних посад, а навіть посадили у крісло керівника Департаменту! І порівняйте це зі справою Сивохо, справою Шеремета, коли людей, яких призначили винними, ставлять на межу легальності. Сподіваюсь, суд буде до Осипова об’єктивний та винесе справедливе рішення щодо корупціонера“, – таку позицію висловив речник Національного Корпусу Брусов Данило.

Сьогодні засідання знову перенесли на невизначений термін. Ми й надалі будемо слідкувати за ходом цієї справи. Ми не дозволимо корупціонерам ухилитись від заслуженого покарання.