Держекоінспекція Столичного округу конфіскувала близько півтори сотні щиглів, які охороняються Бернською конвенцією, під час оперативної перевірки у Київській області. У другій половині дня будуть випускати птахів на волю.

«Вчора інспекція Столичного округу отримала інформацію стосовно незаконного перевезення цих рідкісних птахів, які охороняються Бернською конвенцією, для подальшого продажу. Сьогодні вранці оперативна група ДЕІ виїхала на місце, про яке йшлося у зверненні, та затримала браконьєрів. У порушників було вилучено коробки, в яких знаходилось близько півтори сотні птахів», - проінформував Андрій Мальований.

Наразі конфісковані щиглики знаходяться у Держекоінспекції в належних умовах. Інспектори готують матеріали щодо цього порушення для їх спрямування у правоохоронні органи.

«Також вже сьогодні о 15:00 будемо випускати птахів у їх середовище проживання. Захід відбудеться поблизу кінно-спортивного клубу «Магнат» (Липнева вул. 1, Чубинське, Київська область). Запрошую журналістів, природоохоронців та активістів приєднатись», - додав Андрій Мальований.

Для участі у заході обов’язкова акредитація за телефоном +38 097 937 86 22 (Оксана Болотнєва).

Популярні новини зараз

Американський журнал відкрив світові красу гуцулок і Карпат: "Люди живуть в гармонії"

Юний підопічний Наді Дорофєєвої вразив суддів "Голосу країни": "Я її дуже люблю"

Кароль "зганьбилася" на "Голос країни" і викликала гнів фанатів: "Тіна - розчарування дня"

14-річний підліток сів за кермо і позбавив життя п'ятеро людей: загинули на місці

Показати ще