Власником акцій кількох радіостанцій олігарха Віктора Пінчука виявилася громадянка Росії Олена Тімкіна.

Про це повідомляє видання «Главком» з посиланням на копії звітів цих ЗМІ про структуру власності, подані до Національної ради з телебачення і радіомовлення.

Росіянка Олена Тимкіна управляє в інтересах сім'ї олігарха Пінчука опосередковано 9% ТОВ "Бойчук Студія«, яке веде мовлення під брендом»Русское Радио".

Олена Тімкіна також опосередковано тримає по 22,5% статутного капіталу ще двох юросіб, які мають ліцензію на мовлення під торговою маркою «Русское Радио» — ТОВ «Телерадіоорганізація Русское Радио - Украина» І ТОВ «Телерадіокомпанія Регіон Плюс».

Також на росіянку Тімкіну опосередковано оформлено 1% ТОВ "РАДІО ТОН «і 13% ТОВ» радіокомпанія Черкаси-вибір", які віщають під брендом Radio Rocks.

Популярні новини зараз

Світ попрощався з фатальною бунтаркою Біллі Айліш: від колишньої зірки епатажу лишилися самі спогади

Наталя Могилевська зізналася, чого боїться найбільше: "Було справжньою мукою"

Юний підопічний Наді Дорофєєвої вразив суддів "Голосу країни": "Я її дуже люблю"

Розійшлися? Ксенія Мішина видалила Олександра Еллерта зі свого Instagram

Показати ще

Олена Тимкіна управляє як мінімум 3 офшорними компаніями, кінцевим бенефіціаром якої є олігарх Віктор Пінчук. Це Booster Limited, Vedelle Limited і Tomkins Trading Limited.

У частині медіа-активів Пінчука Олена Тимкіна вказана як громадянка Росії, в частині-Франції.

Справа в тому, що згідно з британським реєстром юридичних осіб, Олена Тімкіна є цивільною Росії, яка проживає у Франції. Про це йдеться в установчих документах британської Whiteacre Resources LTD (Лондон), якою Тімкіна керувала з 2017 по 2018 рік.

Whiteacre Resources LTD має загальну адресу реєстрації з The Elena Pinchuk Antiaids Foundation, а чинним керівником компанії вказана громадянка Швейцарії Анна Нідеггер. Ця людина разом з Тимкіною також вказана як утримувач акцій медіа-активів Пінчука в Україні. На Whiteacre Resources LTD зареєстровані активи на суму 143 млн доларів США, згідно фінансової звітності за 2019 рік.

Нагадаємо, олігарх Віктор Пінчук володіє одним з найбільших медіа-активів в Україні, який об'єднує телеканали ICTV, СТБ, «Новий Канал», цілий ряд радіостанцій і друкованих видань.

Основним бізнесом Пінчука є трубно-колісна компанія»Інтерпайп". З 2016 року вона знаходиться в складному фінансовому становищі після введення Росією ряду торгових обмежень.

У той же рік "Інтерпайп" допустив дефолт за євробондами на $200 млн, переставши виплачувати відсотки. Виручка російського бізнесу з 2016 по 2019 рік скоротилася більш ніж в 5 разів.