Національне антикорупційне бюро і структури олігарха Ігоря Коломойського продовжують плідно співпрацювати у справі «Роттердам+» і координувати свої дії.
Про це заявив екс-глава НКРЕКП і колишній підозрюваний у справі «Роттердам+» Дмитро Вовк.
«Чи серйозні дії НАБУ по Коломойському? Спойлер-ні, вони прекрасно співпрацюють. Вчора НАБУ вибухнуло традиційним постом про те, що навколо вороги, їм заважають (як танцюристам) і почало розписувати гріхи прокурора САП двічі закрив справу «Роттердам+». Ось тільки маленький нюанс-просить про заміну прокурора САП ніхто інший як Запорізький феросплавний завод, що належить Ігорю Коломойському, а коментує НАБУ", - повідомив Вовк.
Він підкреслив, що враховуючи спільну роботу НАБУ і Коломойського у справі «Роттердам+», антикорупційне розслідування щодо олігарха є інсинуацією.
"Якщо коротко антикорупційна боротьба нагадує американський реслінг: показуха, приваблює роззяв, є кумири і найбільш відстежувані «бої» з належною медіа артпідготовкою, затратно для глядачів (для бюджету), але вигідно для промоутерів, мінімальна спортивна цінність і нуль суспільної користі», - додав Вовк.
Нагадаємо, Спеціалізована антикорупційна прокуратура вже двічі закривала справу "Роттердам»" відсутності достатніх доказів їх провини і вичерпання можливостей для їх отримання.
Спочатку 27 серпня 2020 р., після чого це рішення 27 вересня підтвердив Вищий антикорупційний суд і 29 вересня офіс генерального прокурора.
Повторно справу було закрито 21 січня 2021 року через відсутність складу злочину. Після цього, 25 січня, ВАКС підтвердив законність дій прокурора, який прийняв таке рішення.
Також раніше коректність та обґрунтованої формули "Роттердам»" підтвердили Антимонопольний комітет України та 10 незалежних міжнародних експертних інститутів та українських державних експертиз.