Сьогодні відбулася прем'єра першого фільму авторського проекту Оксани Марченко «Паломниця».

Як повідомляє Центр інформації УПЦ, перша серія присвячена Києво-Печерській лаврі і її можна побачити на офіційному YouTube-каналі телеведучої.

«Цей фільм двосерійний, хоча про Лавру можна говорити нескінченно - так нескінченні історії її святих, історії зцілень і чудес у тих, хто живе зараз... Але головне, якщо ви знайдете свої відповіді на складні питання... Тільки не поспішайте з висновками: у нас довгий шлях», - написала у себе в Instagram Оксана Марченко.

«Паломниця» - це цикл фільмів з 12 серій, в яких розповідається про людей і їх силі духу, яку вони черпають у своїй вірі. Це паломництво в найдавніші православні монастирі Української Православної Церкви, де знайдуться відповіді на всі питання.

Популярні новини зараз

Світ попрощався з фатальною бунтаркою Біллі Айліш: від колишньої зірки епатажу лишилися самі спогади

Регіна Тодоренко здолала Ані Лорак, вік дав про себе знати: "Не дівчинка вже"

Юний підопічний Наді Дорофєєвої вразив суддів "Голосу країни": "Я її дуже люблю"

Щасливий Дзідзьо потонув у обіймах статечної білявки: "Моє кохання"

Показати ще

«Кожен фільм має багато особистого для мене, у кожного фільму є своя назва, свої герої і своя тема. Покаяння, прощення, милосердя, любов», - зазначила Оксана Марченко.

«Паломниця» виходитиме щоп'ятниці на YouTube-каналі телеведучої. Також, 6 березня першу серію можна подивитися на міжнародному православному телеканалі «Спас» в 21.55 за місцевим часом.