Видобувна компанія» Нафтогазвидобування " до 2013 року, до продажу акцій енергохолдингу ДТЕК, була збитковою, накопичувала податковий борги перед бюджетом і з року в рік скорочувала видобуток нафти і газу.

Про це йдеться в статті видання «РБК-Україна».

"Протягом декількох років поспіль, аж до 2013 року обсяг видобутку скорочувався на 15-20% щорічно, капітальні інвестиції на 20-50%. Збиток за 2012 рік склав 381 млн грн. Виникли борги і перед держбюджетом", - йдеться в статті.

Станом на кінець 2012 року цей борг становив 64 млн грн.

У статті йдеться, що вже в перший рік після приходу професійного інвестора в особі ДТЕК збиток змінився чистим прибутком 797 млн грн, а податкові відрахування зросли в 3 рази.

Популярні новини зараз

Григорій Чапкіс підрахував статки молодшої на 50 років дружини: "Багатша за мене!"

Світ попрощався з фатальною бунтаркою Біллі Айліш: від колишньої зірки епатажу лишилися самі спогади

Юний підопічний Наді Дорофєєвої вразив суддів "Голосу країни": "Я її дуже люблю"

14-річний підліток сів за кермо і позбавив життя п'ятеро людей: загинули на місці

Показати ще

"Вже через кілька років після продажу "Нафтогазвидобування" професійному інвестору видобуток вдалося збільшити більш ніж в 3 рази. 2013 рік компанія закінчила вже не зі збитком, а з прибутком в 797 млн грн. У 3 рази зросли і податкові відрахування, перевищивши 1 млрд грн в 2014 році», - йдеться в статті.

Як повідомлялося, ДТЕК став акціонером» Нафтогазвидобування " в 2013 році. Новий інвестор направив на розвиток компанії 10 млрд грн, завдяки чому видобуток виріс більш ніж в 3 рази.