15 березня Державна екологічна інспекція України проведе рейд, під час якого виявить та притягне до відповідальності продавців рослин-первоцвітів.

Інспектори зафіксують випадки незаконного збуту рідкісних рослин, складуть адміністративні протоколи про виявлені порушення, накладуть на продавців штрафи, а також нарахують збитки, завдані довкіллю. Їх порушник має відшкодувати. Загальна сума для однієї особи може складати декілька тисяч гривень.

Рейд розпочнеться об 11 годині. До участі у заході запрошуються представники засобів масової інформації.

Просимо вас акредитуватись до 15 години 12 березня за телефоном: +38 097 937 86 22 (Оксана Болотнєва).

Заходи контролю будуть проводитись на кількох локаціях, тож для учасників буде влаштований трансфер. Щоб приєднатися до нього, звертайтеся за телефоном +38 063 800 3626 (Ліна Лук’янюк). Кількість місць обмежена!

Популярні новини зараз
1 грудня - дедлайн чи вигадка? Кому з українців треба робити термінову звірку з ТЦК "Тарифи підвищувати у вас легко виходить!": українці рознесли "Київстар" – третина мережі залишилася без світла Податкова взялася за власників житла: змусять пояснювати кожну копійку Стаж до 2000 року з'їдає вашу пенсію: про що варто знати, щоб зберегти виплати
Показати ще

Довідково: рейди щодо виявлення незаконного продажу первоцвітів проходять по всій Україні за дорученням голови Держекоінспекції Андрія Мальованого. Торік під час посилених заходів контрою лише на початку березня було зафіксовано 206 фактів реалізації рідкісних рослин. Збитки від знищення первоцвітів склали понад 700 тисяч гривень.