Родина голови НКРЕКП Валерія Тарасюка відкрила 3 нових компанії через 5 днів після рішення про дозвіл на імпорт електричної енергії з Росії і Білорусі.


Про це повідомив народний депутат, колишній голова СБУ Валентин Наливайченко з посиланням на данні Тимчасової слідчої комісії парламенту щодо розслідування причин кризи в енергетиці.


«У ТСК є достатні і вагомі підстави вважати, що всі 3 компанії, в яких Артем Тарасюк – рідний брат голови НКРЕКП 21 грудня 2020 року став директором – насправді контролюються головою НКРЕКП Валерієм Тарасюком. Розширення сімейного бізнесу голови НКРЕКП одразу після рішення про імпорт електроенергії з РФ може розглядатися, як прихований хабар», - повідомив нардеп.


Мова йде про компанії «Рент Менеджмент Сервіс», «Мінськ Плаза 26» і «Рент Груп Сервіс», які записані на бізнес-партнера голови НКРЕКП Андрія Колупаєва.


ТСК направила запити до Державної податкової служби, Нацполіції та СБУ щодо перевірки обставин реєстрації вказаних компаній і походження коштів для їх відкриття.

Популярні новини зараз

Син Софії Ротару Руслан Євдокименко показав нового члена родини: "Солоденький малюк"

Роман Свічкаренко пішов від "Холостячки" Злати Огнєвіч через дружину: "У мене всередині почуття"

Зірка "Школи" Анна Трінчер залишилася без житла: навіть Павло Зібров не допоміг

Штрафи 51 тисяча гривень і техогляд за новими правилами: за що можуть забрати авто і які перевірки потрібно пройти

Показати ще


«Окремо закликаю СБУ перевірити походження коштів на предмет зв’язків з країною-агресором, яку Тарасюк регулярно відвідував і в інтересах якої відкрив імпорт електроенергії. Діяльність угруповання топчиновників-колаборантів в українській енергетиці має бути припинена», - підсумував нардеп.
Раніше ТСК звернулася до СБУ для перевірки сімейного бізнеса голови НКРЕКП в енергетичній сфері. Зокрема депутати виявили три компанії Валерія Тарасюка, які упродовж 2019-2020 років займалися торгівлею електричною енергією і отримували державні контракти.