Комунальне підприємство «Дубноводоканал» уникає відповідальності за численні порушення природоохоронного законодавства, збитки від яких становлять понад 2 мільйони гривень. Держекоінспекція у судовому порядку виборює покарання для посадових осіб підприємства.

Про це повідомляється на сайті Державної екологічної інспекції України.

«Під час останньої перевірки підприємства Держекоінспекція виявила невиконання приписів щодо припинення скидання недостатньо очищених стічних вод. Стоки потрапляють на земельні ділянки, що загрожує забрудненням підземних вод.

Крім того, ДЕІ зафіксувала, що підприємство не дотримується правил експлуатації полігону побутових відходів та здійснює викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря зі стаціонарних джерел, що не враховані у відповідних дозволах», - йдеться у повідомленні Держекоінспекції.

Збитки, розраховані інспекцією за ці порушення, не були відшкодовані підприємством у визначений термін.

Популярні новини зараз
Експерт з США назвав, що допоможе Україні безперечно перемогти: "Росія не зможе напасти знову" Олексій Арестович заспокоїв українців і зізнався, що рф більше нічого не окупує: "Ми скоро туди дійдемо, ми близько" Руслан Сенічкін висміяв росіян, які самі ж себе "демілітаризували": "Оператор ППО ввів власні координати" Євген Кошовий з "Кварталу 95" ледь не розревівся, виїхавши до Варшави: "Нікуди повертатися"
Показати ще

«Щоб притягнути посадових осіб КП «Дубноводоканал» до відповідальності, інспекція направила матеріали перевірки до Управління служби безпеки України в Рівненській області. На даний час слідчим відділенням Дубенського ВП ГУНП в Рівненській області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом виявлених порушень», - зазначається у новині.

Також тривають судові процеси стосовно протиправних дій КП «Дубноводоканал».

«Держекоінспекція до останньої інстанції боротиметься за справедливе покарання для забруднювача довкілля», - підкреслили у ДЕІ.