Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль доручив тимчасовій слідчій комісії ВР з розслідування ситуації в Укрзалізниці надати в одноденний термін інформацію щодо роботи компанії в 2015-2021 році.

Про це йдеться у відповідному зверненні.

"прошу в одноденний термін розглянути з урахуванням резолюцій Прем'єр-міністра України від 4.02.2021 №3982/1/1-21 та від 26.02.2021 №8110/1/1-21 в частині надання інформації про роботу підприємства, починаючи з 2015 року, в тому числі Наглядової ради АТ «УкрЗалізниця» та правденія АТ «Укрзалізниця» за період 2017-2021 рік, та надати Кабінету Міністрів проект відповіді Тимчасової слідчої комісії».

Нагадаємо, на початку лютого наглядова рада АТ" Укрзалізниця " постановила скасувати рішення правління компанії про створення філії вантажних перевезень UZ Cargo, тим самим зупинивши реформу.

Наприкінці січня Верховна рада створила тимчасову слідчу комісію для оцінки підприємства та розслідування зловживань у 2017-2020 роках.

Популярні новини зараз
Дружина Віталія Кличка Наталія засвітилася в компанії молоденького музиканта: готується до чогось особливого Кирило Буданов пояснив, чим закінчиться війна в Україні Даніель Салем після довгої служби схилив Дашу Астаф'єву зайнятися тим, за чим скучив найбільше: "Так, почалося" Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"
Показати ще

Після першого засідання ТСК звернулася із запитом до Кабміну і наглядової ради УЗ дати оцінку діяльності нинішнього глави УЗ Володимира Жмака, хоча він був призначений на цю посаду лише в кінці 2020 року. Глава УЗ назвав непорозумінням запит ТСК про оцінку компетентності правління компанії.

Раніше глава українського виконавчого комітету реформ Михайло Саакашвілі заявив, що як тільки новий глава УЗ почав ламати корупційні схеми, відразу з'явилася ініціатива про його звільнення.