Господарський суд Києва 17 березня відмовив засобам масової інформації в доступі на засідання за позовом компанії «Інтерпайп» олігарха Віктора Пінчука проти Антимонопольного комітету України у справі про змову на тендерах «Укрзалізниці».

Про це повідомляє видання "Главком".

Помічниця судді мотивувала відмову в доступі ЗМІ тим, що оспорюване рішення Антимонопольного комітету нібито містить конфіденційні дані. Відповідно суддя постановила проводити засідання в закритому режимі.

В цей же самий час, Кабінет Міністрів прийняв рішення достроково звільнити голову «Укрзалізниці» Володимира Жмака, який сприяв Антимонопольному комітету в розслідуванні зловживань «Інтерпайпу» на тендерах УЗ.

Зазначимо, що судові процеси з розгляду рішень АМКУ традиційно проходять у відкритому та публічному режимі. Зокрема, преса була без будь-яких обмежень допущена на процес за позовом російської компанії» Газпром " проти АМКУ в 2017-2018 року на всіх стадіях його розгляду.

Популярні новини зараз

Ольга Сумська встановила небувалий рекорд з чоловіком: більше зміг тільки Зібров

Погода 21 вересня підготує Україну до заморозків: пуховик або нежить

Щаслива Злата Огнєвіч несподівано відкрила секрети шоу "Холостячка": "З ким я тільки не була"

Наталя Могилевська розповіла про "плагіат" Тіни Кароль: "Маю таку ще з 1998 року"

Показати ще

Нагадаємо, восени 2020 року Антимонопольний комітет України розкрив змову на тендерах «Укрзалізниці» із закупівлі колісних пар. Компанія "Інтерпайп" та пов'язані з нею юрособи отримали штраф 70 млн грн і їм на 3 роки заборонено брати участь у державних тендерах.

У січні 2021 року «Інтерпайп» оскаржив це рішення.

В ході розслідування АМКУ, керівництво "Укрзалізниці" на чолі з Жмаком всіляко сприяло комітету, надавши всю інформацію про закупівлі колісної продукції. Також УЗ зажадала від постачальників, у тому числі «Інтерпайпу», не завищувати ціни на колісну продукцію.