Про це заявив колишній підозрюваний у справі, екс-глава НКРЕКП Дмитро Вовк, назвавши його надуманим і сфабрикованим.

"Рівно 4 роки з відкриття-відмінний привід нарешті закрити бездоказову і прострочену справу "Роттердам+" з стирчать вухами Коломойського і Ко», - заяви Вовк.

Він підкреслив, що протягом усіх 4 років юридичну і медійну підтримку цій, за його словами, надуманій справі надавав олігарх Ігор Коломойський.

Зокрема, формулі "Роттердам+" було присвячено понад 70 тематичних сюжетів у різних форматах на телеканалі "1+1", зазначив Вовк.

За його словами, обслуговуючі інтереси групи «Приват» юристи організували також десятки позовів проти формули від імені підконтрольних групі феросплавних заводів, а також активістів, серед яких Андрій Герус. Однак всі вони в кінцевому рахунку були програні.

Популярні новини зараз

Донька загиблого у ДТП з 16-річним мажорам звернулася до українців: "Батько в морзі, а він відчуває свою безкарність"

Джамала зізналася, чому пішла від чоловіка, з яким разом була 11 років

"Холостячка" Злата Огнєвіч показала, з ким проводить вечори: красунчик любить лизати

"У рота їб*в, грошей дав і поїхав": все що відомо про жахливу ДТП в Харкові та водія-мажора - посилає копів, хизується батьками і не боїться в'язниці

Показати ще

Колишній глава НКРЕКП додав, що навіть після того, як Вищий антикорупційний суд у вересні 2020 року визнав, що справа «шита білими нитками», феросплавні заводи Ігоря Коломойського разом з НАБУ зробили безліч спроб не допустити остаточного закриття справи.

Нагадаємо, 17 березня ВАКС втретє підтвердив законність і об'єктивність дій старшого прокурора групи прокурорів САП, який двічі закрив справу «Роттердам+» через відсутність у ньому складу злочину.

Розслідування справи "Роттердам+" тривало з березня 2017 по серпень 2020. 27 серпня 2020 року прокуратура закрила справу за відсутністю складу злочину. В ході слідства не було встановлено ні збитків від дії формули, ні постраждалих.

Це рішення було визнано законним та обґрунтованим офісом генерального прокурора та вищим Антикорупційним судом, рішення якого набуло чинності 17 листопада 2020 року.