Через бездіяльність "Укрпрофоздоровниці «буде відключений від електропостачання» Славкурорт" - єдиний в Україні санаторний комплекс, повністю обладнаний для людей з інвалідністю. Про це розповіла голова Донецької обласної організації осіб з інвалідністю Надія Поламарчук.
Глава Донецької організації осіб з інвалідністю повідомила, що Славкурорт більше півроку споживає світло незаконно, так як не має договору з постачальником електроенергії. Крім того, у підприємства є заборгованість за світло понад 9 млн грн. За її словами, це призведе до того, що підприємство буде відключено від подачі електрики.
«Для цього в першу чергу треба знайти постачальника електроенергії, в другу - вирішити проблему із заборгованістю за електроенергію. Це допоможе зберегти роботу підприємства вже зараз", - зазначила голова організації осіб з інвалідністю.

Надія Поламарчук покладає відповідальність за ситуацію на» Укрпрофоздоровницю « - балансоутримувача санаторію» Славкурорт«: «керівництво» Укрпрофоздоровниці«, яке управляє» Славкурортом", вирішило, що такий унікальний санаторій не потрібен жителям Слов'янська і всієї України. І систематично знищує підприємство, продає все майно підприємства, що представляє цінність - комунікацій, меблі, обладнання».
Активістка підкреслює, що ні керівництво санаторію, ні мерія міста не сприяють вирішенню проблем і збереженню "Славкурорту «і звертається за допомогою до Міністерства соціальної політики та Олени Зелекнської:»закликаю тих, кому не може бути все одно - Міністерство соціальної політики і Олену Зеленську включиться в збереження одного з найбільших санаторних комплексів для людей з інвалідністю".