Формально дії правоохоронців пов'язані з громадським рухом "Український вибір", але в будівлі, де проводиться обшук, офісу зазначеної організації як такого немає, а знаходяться офіс партії і приймальні семи депутатів від ОПЗЖ, у тому числі голови політради партії, народного депутата України Віктора Медведчука, народних депутатів Тараса Козака, Василя Німченка, Юрія Загороднього, Віктора чорного, Олександра Колтуновича, Іллі Ківи. Про це йдеться в заяві політичної сили.

"До суду за санкцією на обшук звернулося керівництво офісу генерального прокурора, хоча керівництву ОГП достовірно відомо, що офісу "Українського вибору" в цій будівлі як такого немає. У ньому знаходяться приймальні народних депутатів і офіс партії», – повідомили в ОПЗЖ, зазначивши, що обшук є спробою залякати опозиційних політиків.

«Зеленський і його оточення, що стали на шлях узурпації влади і політичних репресій, прагнуть звести рахунки з політичними опонентами. Для цього влада йде на крайні заходи - від введення антиконституційних санкцій і незаконного закриття каналів до фабрикації кримінальних справ і фальсифікації доказів", - підкреслюється в заяві партії.

Прес-служба політсили зазначає, що в ОПЗЖ розцінюють проведення обшуків в офісі партії як незаконні і протиправні дії, спрямовані на придушення інакомислення.

"Голослівні звинувачення опозиції, санкції, обшуки ‒ це помста за нашу принципову позицію щодо відстоювання інтересів українського народу. Влада, яка провалила боротьбу з епідемією, цінами і тарифами, не змогла забезпечити мир на Донбасі і вивести з убогості українські сім'ї, залишається тільки тиснути і погрожувати свої опонентам», – підкреслили в ОПЗЖ.

Популярні новини зараз

Дружина Віктора Павлика Катерина Репяхова показала свій гардероб після народження сина: "Шо попало"

Газ по 15 гривень, а електроенергія за 2,50: як зміняться ціни для українців у серпні

Палкий коханець міцно застряг у своєї колишньої: ледве дихав та втрачав свідомість

Дзідзьо після розлучення зі Slavia вийшов у світ з відомою блондинкою: "Неймовірна красуня"

Показати ще

Також в "Опозиційній платформі - За життя" заявили, що розцінюють дії влади як політичні репресії.

«Спроби дискредитувати опозиційний рух і дестабілізувати роботу провідної опозиційної партії надуманими звинуваченнями приречені на провал. Незважаючи на погрози і спроби залякування, ми будемо боротися за інтереси українців. Будемо захищати нашу позицію в судах, відстоювати українську демократію і домагатися миру», – резюмували в ОПЗЖ.

Нагадаємо, народний депутат України, голова політради партії "опозиційна платформа - за життя" Віктор Медведчук заявив, що українська влада не гребує ніякими методами у боротьбі з опозицією: особисті репресії, порушення кримінальних справ, тиск на бізнес. Однак політик підкреслив, що він і депутати від «опозиційної платформи – за життя» готові жертвувати особистими інтересами заради того, щоб зупинити свавілля команди Зеленського і не дозволити узурпувати владу в країні.