Активісти Національного Корпусу влаштували перфоманс біля стін Генеральної прокуратури, щоб нагадати генпрокурору Ірині Венедіктовій про кримінальні справи лідера ОПЗЖ Віктора Медведчука. Наприклад, справа щодо державної зради була відкрита ще у 2019 році, однак досі невідомо про жодні процесуальні дії по них.

До ГПУ Нацкорпус приніс ляльку Медведчука в арештантському одязі. Акція супроводжувалася записами телефонних розмов Медедчука з помічником президента РФ Сурковим.

мітинг Нацкорпуса
мітинг Нацкорпуса

"Сьогодні ми під ГПУ, щоб передати звернення з питанням, який взагалі перебіг подій по розслідуванню діяльності Медведчука та афільованих до нього бізнес-структур. Ми почули те, що Медведчук і його дружина потрапили під санкції РНБО, що порушена кримінальна справа щодо спонсорування тероризму, де також фігурує Медведчук, про порушення Закону України через неодноразовий перетин кордону з Росією, вільне пересування Медведчука до країни-агресора. Це все ми чули, але поки що не побачили, на жаль, адекватної відповіді від держави",- сказав керівник київського осередку Нацкорпусу Сергій Тамарін.

мітинг Нацкорпуса
мітинг Нацкорпуса

Популярні новини зараз

Нові декорації "Вечірнього Кварталу" змусили Юрія Ткача кричати

Влад Яма здивував знімками "справжньої" Джамали: "Ще ніколи не виглядала так мужньо"

Ольга Сумська зрадила чоловікові і отримала за це по обличчю: "Таки було"

Леся Нікітюк навчилася "керувати" чоловічою гідністю без штанів: "Коли дуже сумно"

Показати ще

Нагадаємо, що 19 лютого 2021 року РНБО ввела санкції стосовно Медведчука, його дружини Оксани Марченко та пов’язаних з політиком компаній.