Активісти Національного Корпусу влаштували перфоманс біля стін Генеральної прокуратури, щоб нагадати генпрокурору Ірині Венедіктовій про кримінальні справи лідера ОПЗЖ Віктора Медведчука. Наприклад, справа щодо державної зради була відкрита ще у 2019 році, однак досі невідомо про жодні процесуальні дії по них.

До ГПУ Нацкорпус приніс ляльку Медведчука в арештантському одязі. Акція супроводжувалася записами телефонних розмов Медедчука з помічником президента РФ Сурковим.

мітинг Нацкорпуса
мітинг Нацкорпуса

"Сьогодні ми під ГПУ, щоб передати звернення з питанням, який взагалі перебіг подій по розслідуванню діяльності Медведчука та афільованих до нього бізнес-структур. Ми почули те, що Медведчук і його дружина потрапили під санкції РНБО, що порушена кримінальна справа щодо спонсорування тероризму, де також фігурує Медведчук, про порушення Закону України через неодноразовий перетин кордону з Росією, вільне пересування Медведчука до країни-агресора. Це все ми чули, але поки що не побачили, на жаль, адекватної відповіді від держави",- сказав керівник київського осередку Нацкорпусу Сергій Тамарін.

мітинг Нацкорпуса
мітинг Нацкорпуса

Популярні новини зараз

Настя Каменських показала, заради кого "втекла" від Потапа в Буковель: "Танцював і кайфував"

Вагітна Катя Осадча "поховала" зірку "Дизель шоу" Яну Глущенко після ювілею: "Вже щось не так"

Палкий коханець міцно застряг у своєї колишньої: ледве дихав та втрачав свідомість

Найгарячіша медсестра світу підкорила Мексику голими сідницями в бікіні з ниточок

Показати ще

Нагадаємо, що 19 лютого 2021 року РНБО ввела санкції стосовно Медведчука, його дружини Оксани Марченко та пов’язаних з політиком компаній.