Християнам не потрібно нічого нікому доводити, виставляючи життя напоказ та прагнучи відповідати сучасному світові, а бути вдячними і радіти життю з Богом.

Як повідомляє Центр інформації Української Православної Церкви з посиланням на сайт «Православная жизнь», про це сказав керуючий справами УПЦ митрополит Антоній (Паканич).

«Сьогодні «життя напоказ» захопило мільйони душ у свій полон. Безумовно, цьому сприяв технологічний прогрес. Можливість вмить розповісти про себе тисячам людей. Страшно те, що людина поступово перестає бачити сенс, глибину, це стає йому непотрібним, зовнішні брязкальця і форми підміняють суть і задовольняють її. Такою брехнею задовольняється все більша кількість людей. Брехня стає нормою. Люди втрачають себе, свою унікальність, а отже, і можливість спасіння», - зазначив митрополит Антоній.

Владика пояснив, що тільки пізнавши себе, можна прийти до покаяння, а значить, до спасіння.

«Нам, християнам, нікому нічого не треба доводити, не треба ні про що кричати. Варто було б вчитися бути уважним і слухати. Крики чутні звідусіль. Одні кричать на весь світ про свої уявні досягнення, намагаючись показати, яке у них гарне і щасливе життя. Інші демонструють вічну боротьбу за справедливість, доводячи всім, що життя - це боротьба. Чим менше людина буде кричати, тим менше, можливо, у світі буде брехні. Сильна молитва твориться пошепки», - підкреслив митрополит Антоній.

Популярні новини зараз
Юр'їв день 9 грудня: не вздумайте лежати і прислухайтеся до води, головні заборони свята Кому дістануться нові виплати у 6600 грн: куди звертатися Відвернете від себе удачу і накличете лихо: як не треба прикрашати ялинку і дім для зустрічі 2023 року Тариф на газ у грудні змінили: хто платитиме по-старому, а хто дорожче
Показати ще

Архієрей закликав радіти життю і довіритися волі Бога.

«Життя - вслухання. Вслухання в Бога, уловлення Його волі, Його шепоту. Ми можемо лише радіти життю, просто жити, дихати, бачити, думати, спостерігати, слухати, споглядати, розчинятися у кожній миті. Шукати всюди Його присутність», - підсумував владика Антоній.