Своїми думками щодо введення санкцій проти українських олігархів поділився у програмі «Що далі» на каналі «Знай24» Дмитро Василець, журналіст і громадський діяч.

На думку експерта, санкції проти олігархів – це спроба швидко виконати завдання закордонних партнерів. Зокрема, НАБУ та САП виконувати свою роботу за умов протистояння не можуть. Василець пояснює, яка взагалі взаємодія та взаємозалежність існує у владних структурах України між чиновниками та олігархами. Так, опорою олігархату є чиновники, яких ті самі ж купують та призначають на посади, а відтак роблять від себе залежними та собі підконтрольними. «І ось вони керовані, працюють і всіляко блокують і захищають наших олігархів від закордонних», - розповідає журналіст.

Звертаючись до теми санкцій проти олігархів, Василець звертає увагу, як просто у цій справі оминули ланку рішення суду. Зокрема, пропозиція пішла від команди посольства, а РНБО своїм голосуванням негайно ухвалила її. «Вони досягли своєї мети, заблокували бізнес, вирішили всі свої завдання – позасудова розправа», - коментує журналіст.

Він відзначає також і те, що у цій справі перестала працювати презумпція невинуватості, на неї, мовляв, закрили очі.

Популярні новини зараз

Помер соліст "Піснярів" Леонід Борткевич

51-річна Ірина Білик на "Масці" вразила українців зовнішністю: "Що з обличчям?"

Лікар показав українцям, як заражається більшість людей: "Антитіла не назавжди"

Андрій Данилко не стримався й розцілував Олю Полякову нижче пояса: "Там дитинка"

Показати ще

На думку журналіста, помилкою українських олігархів було те, на кого вони орієнтуються – на підконтрольних та залежних чиновників. Очевидно, ця схема спрацювала погано. Натомість, якби вони просували інтереси українського народу та спиралися на нього у своїй діяльності, то народ у відповідь захистив би їх, не допустивши управління державою ззовні. Натомість, ситуація протилежна: «протягом багатьох періодів олігархи і наші фінансово-промислові групи показували на практиці, що вони не за народ, вони за щось своє».

Нагадаємо, Василець пояснив, чим Порошенко відрізняється від інших олігархів.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Китай може позбавити Україну доходів.