Президент Володимир Зеленський анонсував широкомасштабну боротьбу з олігархами в Україні. Але чи вистачить у нього волі, щоб довести справу до кінця?

Свою думку в програмі «Що далі?» висловлює журналіст і громадський діяч Дмитро Василець.

«Я впевнений, що воля для боротьби з українськими олігархами у Зеленського з'явиться. Ініціаторами появи цієї волі стануть міжнародні олігархи. Відомо, що вони з великим інтересом дивляться на український ринок, на українську землю, на українські підприємства. Навіщо світовим олігархам потрібні конкуренти, навіщо їм з кимось ділитися?», - запитує гість програми.

Він зазначив, що за кордоном не дуже зважають на інтереси наших олігархів. Наприклад, у якогось олігарха є тисяча підприємств. До нього приходять закордонні друзі та кажуть: ти тепер зможеш в усьому світі вільно користуватися тим, що накрав - але дев'ятсот підприємств ми в тебе заберемо, вони нам потрібні. Якщо будеш вередувати - ми й так їх заберемо, тільки вже все, а тебе зробимо персоною нон грата.

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян показав, як снідає без Тоні Матвієнко: "Сам себе не з'їсть"

Олена Кравець з "Квартал 95" показала, що вчудила її донька Маша: до такого не додумалися навіть діти Олі Полякової

"Було нудно": жінка встановила дивний рекорд, переспавши з 919 чоловіками за 7.5 годин

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Показати ще

«Тридцять років нашим олігархам давали можливість купувати нерухомість за кордоном - і вони туди завели дуже багато грошей. А там цей процес контролюють. І подібні загрози зараз дуже реалістичні», - вважає Дмитро Василець.

Раніше, як повідомляє Знай.ua, він назвав нинішню боротьбу з олігархами в Україні клоунадою.

Також Василець вказав на відмінність між Петром Порошенком та іншими олігархами.