Президент Володимир Зеленський анонсував широкомасштабну боротьбу з олігархами в Україні. Але чи вистачить у нього волі, щоб довести справу до кінця?

Свою думку в програмі «Що далі?» висловлює журналіст і громадський діяч Дмитро Василець.

«Я впевнений, що воля для боротьби з українськими олігархами у Зеленського з'явиться. Ініціаторами появи цієї волі стануть міжнародні олігархи. Відомо, що вони з великим інтересом дивляться на український ринок, на українську землю, на українські підприємства. Навіщо світовим олігархам потрібні конкуренти, навіщо їм з кимось ділитися?», - запитує гість програми.

Він зазначив, що за кордоном не дуже зважають на інтереси наших олігархів. Наприклад, у якогось олігарха є тисяча підприємств. До нього приходять закордонні друзі та кажуть: ти тепер зможеш в усьому світі вільно користуватися тим, що накрав - але дев'ятсот підприємств ми в тебе заберемо, вони нам потрібні. Якщо будеш вередувати - ми й так їх заберемо, тільки вже все, а тебе зробимо персоною нон грата.

Популярні новини зараз

Дружина Віктора Павлика Катерина Репяхова показала свій гардероб після народження сина: "Шо попало"

Ольга Сумська змінила образ, "відмовилася" від довгого волосся і карих очей: "Дуже екстравагантно"

Марина Боржемська влаштувала доньці казковий День народження, Узєлкова не видно: "На святі не був?"

Настя Каменських показала, заради кого "втекла" від Потапа в Буковель: "Танцював і кайфував"

Показати ще

«Тридцять років нашим олігархам давали можливість купувати нерухомість за кордоном - і вони туди завели дуже багато грошей. А там цей процес контролюють. І подібні загрози зараз дуже реалістичні», - вважає Дмитро Василець.

Раніше, як повідомляє Знай.ua, він назвав нинішню боротьбу з олігархами в Україні клоунадою.

Також Василець вказав на відмінність між Петром Порошенком та іншими олігархами.