Проблеми АР Крим з водопостачанням, відсутністю електрики та залізничним сполученням не наближають, а віддаляють повернення півострова до складу України на невідомий термін.

Детальніше про це розповів у програмі «Що далі» на каналі «Знай24» журналіст Дмитро Василець.

Гість програми розмірковує над стратегією повернення півострова, яку обрала українська влада. Мовляв, планується входження АР Крим до складу України з орієнтацією на Європейський Союз та НАТО. З іншого боку, Василець висловлює сумніви щодо того, що позбавлення кримчан води, електрики та залізничного сполучення якось прискорить цей процес.

У такому разі журналіст радить президенту України Володимиру Зеленському та прем’єру Денису Шмигалю на додачу ще вирити на кордоні з Кримом рів. «І запустити туди піраній з крокодилами. Щоб Крим став не півостровом, а островом. Це якраз лягає в концепцію, яку вони виписали», - додає він.

Популярні новини зараз

Ранкова звичка більшості людей виявилася шкідливою, медик все пояснив: "Не пийте каву"

Григорій Решетник змусив Юлю "Зайку" віддати побачення з "Холостяком" Джесіці

Пом'ятого Добкіна знайшли в урні у центрі Харкова

Акторка "Дизель шоу" Булітко кардинально змінила образ - тепер без рудого волосся

Показати ще

На думку експерта, та скрутна ситуація, у якій опинилася АР Крим, аж ніяк не сприяє її поверненню до України, а, навпаки, відтягує це на невідомий термін. Весилець вважає, що це результат маніпуляцій та політичної гри з боку РФ: їхні заяви створюють конфронтаційну ситуацію, в якій опиняються Україна з Росією.

Нагадаємо, Мусієнко назвав ймовірних союзників України в питанні деокупації АР Крим.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що секретар РНБО Данілов пообіцяв повернення Криму.