Скорботи та хвороби поповнюють недолік покаяння, а покаяння є універсальними ліками для душі.

Як повідомляє Центр інформації УПЦ з посиланням на news.church.ua, про це сказав Предстоятель Української Православної Церкви Митрополит Онуфрій в проповіді в Неділю Хрестопоклонну.

По слову Предстоятеля УПЦ, разом з гріхом в життя кожної людини увійшли скорботи та хвороби, і вони часто заповнюють недолік покаяння.

«Ці скорботи та хвороби становлять той духовний хрест, який ми повинні взяти на себе і понести, понести покірно. Не потрібно говорити: «я нічого не зробив», «за що мені таке?». А просто покірно, з вдячністю понести цей хрест», — підкреслив Його Блаженство.

Він порівняв несення такого духовного хреста з аптечкою з ліками, якими Господь зцілює гріховні рани.

Популярні новини зараз

Квітень позбавив українців надії на тепло, міста засипало снігами

Українцям дадуть знижку 50% на міський транспорт: як скористатися

Мама Дана Балана навчила сина, як завоювати серце Тіни Кароль: "Борись до кінця"

Українки з Дубая після прильоту до Києва заговорили про жахи в'язниці: "Ми молилися щодня"

Показати ще

«Скорботи та хвороби поповнюють недолік покаяння, а покаяння є універсальними ліками для душі, — але, якщо покаяння є недостатнім, ми ще доповнюємо свій курс лікування несенням скорбот і хвороб. І цю духовну аптечку ми повинні понести з вдячністю Богові», - зазначив Блаженніший Митрополит Онуфрій.

Предстоятель УПЦ навів для порівняння приклад з прийомом у лікаря: «нормальна людина, коли лікар виписує їй ліки, не викидає їх, а носить дбайливо з собою і користується ними».